Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2003 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.51. koloO osmičce je rozhodnuto - Znojmo i Vsetín vyhrály, Plzeň prohrála v prodloužení. Gólové hody v Budějovicích, překvapení na Slavii. Celkem venku vyhrálo pět týmů. Výsledky: KVA-VSE 2:7, ZLN-ZNO 3:5, PLZ-PCE 2:3pp, CEB-VIT 7:5, SLA-LIT 2:5, HAV-LIB 4:2, TRI-SPA 2:3.
25.2.50. kolo extraligy -Ze šesti týmů bojujících o play-off jich pět hrálo prodloužení, jen Znojmo si užilo pohodový zápas. Výsledky: VSE-CEB 3:2p (Štraub vyrovnal v 58.min.), LIT-PLZ 4:4p (Vývoj 0:1 2:1 2:3 4:3 4:4), VIT-ZLN 5:0, PCE-SPA 2:1, ZNO-HAV 8:0, SLA-KVA 2:1p, LIB-TRI 1:3.
24.2.ZMĚNA ZAČÁTKU ZÁPASUZ důvodu regulérnosti soutěže budou všechny zápasy posledních dvou kol základní části začínat shodně v 17:30! Zápas 52.kola mezi Spartou a Karlovými Vary tak bude mít oproti původně plánované šesté hodině začátek o půl hodiny dříve.
23.2.49. kolo extraligyLitvínov vyrovnal v čase 59:58, ale stejně prohrál. Znojmo otočilo na Spartě z 2:0 na 2:3. V Havířově se po dalším anonymu dohrálo. Výsledky: TRI-PCE 4:3pp, HAV-VSE 1:7, ZLN-LIB 1:2, CEB-SLA 1:2pp, PLZ-VIT 4:2, KVA-LIT 4:3p, SPA-ZNO 2:3p
21.2.48. kolo extraligyVsetín rozstřílel Zlín, Pardubice s rekordem. VIT-TRI 2:3, VSE-ZLN 8:1, PCE-ZNO 6:4, LIT-HAV 3:0, LIB-SPA 1:4, SLA-PLZ 3:2.
19.2.Zájezd do BudějovicNa sobotní utkání Karlových Varů v Českých Budějovicích bude fanklubem Energie vypraven pro zájemce autobus. Jeho odjezd je naplánován na 10:30 od zimního stadionu. Další informace na telefonu 605-422341.
18.2.DohrávkySparta - Slavia 4:2, přerušeno v 52. minutě a diváci byli vyzváni k opuštění stadionu z důvodu pyrotechnické prohlídky, po přestávce se však utkání dohrálo. Druhý dohrávaný zápas HAV-TRI 1:7.
16.2.47. kolo extraligyVečer ve znamení šestek - debakly Slavie, Vítkovic, Liberce a Litvínova. Výsledky: TRI-SLA 6:0, PCE-VIT 6:1, ZNO-LIB 6:2, ZLN-LIT 6:1, SPA-VSE 4:1, PLZ-CEB 1:2. Předehráno HAV-KVA 1:4.
14.2.46. kolo extraligyHavířov pozlobil Slavii, Pardubice otočily v Liberci během necelé minuty. Znojmo je už 8 zápasů bez výhry. Výsledky: VIT-SPA 3:2, LIT-ZNO 3:2pp, VSE-TRI 0:4, CEB-ZLN 4:1, LIB-PCE 1:2, SLA-HAV 4:2 (10 min. před koncem 2:2)
12.2.Předehrávka 47.kolaHAV-KVA 1:4 (0:1,0:1,1:2). Branky: 52. Hrbek - 19. a 53. Skuhravý, 37. Svoboda, 47. Vala.
11.2.Prošek rozhodlKarlovarský obránce Roman Prošek, který je nyní na hostování v Mladé Boleslavi, vstřelil vítěznou branku svého týmu v zápase proti Dukle Jihlava. Mladá Boleslav nakonec zvítězila 3:1.
11.2.Energie vyřazenaHokejisté HC Energie neuspěli v prvním kole Tipsport Cupu na ledě prvoligového Chomutova. Prohra 2:3 je vyřazuje z letních bojů ve skupině.
11.2.P. Sýkora potrestánPardubický útočník Petr Sýkora obdržel od disciplinární komise ČSLH stop na jedno utkání za hrubý krosček na karlovarského Davida Balázse, kterého se dopustil v domácím zápase 43. kola.
4.2.První kolo tipsportcupuse hraje v Chomutově již v pondělí 10. února 2003 od 17:30.
4.2.HLAVAČKA V REPREZENTACIPo prvním zápase Švédských hokejových her proti Finsku byl do národního týmu dodatečně povolán karlovarský obránce Martin Hlavačka! V sestavě by měl nahradit zraněného Marka Židlického.
2.2.Co je nového ohledně SMS SERVISU od 3. února? Čtěte zde!