Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2003 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Bohunický do ŠvýcarskaÚtočník Peter Bohunický, který v sezóně 2000/01 sehrál 20 utkání za Karlovy Vary, se stěhuje z francouzského klubu ASG Tours Les Diables Noirs do celku švýcarského nováčka druhé nejvyšší soutěže EHC Chur, kde se stal v týmu druhým cizincem. Celkem v NLB mohou nastupovat v jednom týmu tři cizinci.
28.6.Reprezentační dění: Kategorie do 20 let: Na soustředění do Ostravy-Poruby si trenéři Alois Hadamczik a Mojmír Trličík pozvali Lukáše Mensatora a Vojtěcha Poláka. Kategorie do 17 let: Ve slovenské Prievidzi proběhne Turnaj pěti. Tohoto turnaje se zúčastní Mašek, Bauer a jako náhradník Štryncl. Kategorie do 16 let: Český tým sehraje 14.-16. srpna tři přátelská utkání proti Slovákům. Bývalý trenér Karlových Varů Martin Pešout si na tato utkáni pozval varského Kuběnu.
24.6.Petr Macek mění dresBývalý obránce Karlových Varů Petr Macek opouští celek německé oberligy ERC Hassfurt, kde byl největším miláčkem místních fanoušků. S klubem se nedohodl na nové smlouvě, protože vedení Hassfurtu nebylo schopno akceptovat hráčovy finanční požadavky. Problémem byl rovněž konec platnosti pracovních víz. Devětadvacetiletý bek v loňské sezóně nasbíral v 60 utkáních 52 bodů, v Karlových Varech nastupoval v sezóně 1999/00.
22.6.Vojtěch Polák na draftuMladou karlovarskou naději, útočníka Vojtěcha Poláka, si v druhém kole a jako 36. celkově vybral v draftu NHL vítěz Stanley Cupu 1999, celek Dallas Stars.
20.6.Fotbalový turnajVe druhém čtvrtečním utkání se Energie dočkala vítězství - brankou Kreuzera z prvního poločasu porazila Vsetín 1:0. Dnes ráno Karlovarští podlehli Pardubicím 0:5 (poločas 0:3). Dnes v 15 hodin hraje Energie s Třincem.
20.6.Fotbalový turnajNa závěr vítězství! Ve svém posledním zápase na fotbalovém turnaji pěti hokejových mužstvech zvítězila Energie nad Třincem 1:0 brankou Hamrly z druhého poločasu. Konečné pořadí je nakonec Pardubice, Třinec, Zlín, Karlovy Vary a Vsetín. O umístění na 2.-4. pozici rozhodly při shodě bodů vzájemné zápasy.
19.6.Fotbalový turnajV úvodním zápase fotbalového turnaje v Malenovicích podlehla Energie domácímu Zlínu 0:3 (Hučko, Čajánek, M.Hamrlík).
18.6.Topoli do KošicSlovenský obránce Marek Topoli, který v uplynulé sezóně hrál v Karlových Varech, podepsal dvouletou smlouvu se slovenským vicemistrem HC Košice.
17.6.Hokejisté hrají fotbalČást hokejistů Energie Karlovy Vary odjíždí ve středu na tradiční dvoudenní fotbalový turnaj hokejistů do Zlína-Malenovic. Turnaj se uskuteční ve čtvrtek a v pátek.
16.6.Autogramiáda energetikůPodpisy karlovarských hokejistů mají možnost získat zájemci ve čtvrtek 19.6. v 15:30, kdy v rámci výstavy FOR ARCH Karlovy Vary 2003 proběhne na zimním stadionu v Rybářích autogramiáda hráčů HC Energie.
11.6.Nový Off-line rozhovor!Pokládejte otázky novému trenérovi HC Energie Karlovy Vary - M. Hořavovi! Dotazy můžete psát po celých 14 dnů.
10.6.Zápas nároďáku nebudeUtkání České republika - Slovensko se v Karlových Varech 14. srpna hrát nebude! Karlovarskému vedení to potvrdil generální manažer ČSLH Martin Urban.
7.6.Michálek hraje o pohárObránce Zbyněk Michálek, jehož práva v České republice vlastní HC Energie Karlovy Vary, bojuje se svým týmem Houston Aeros ve finále o trofej určenou nejlepšímu zámořskému farmářskému týmu - Calder cup. V prodloužení čtvrtého utkání přihrál na vítěznou branku Stephane Veilleuxovi a pomohl vyrovnat sérii mezi Houstonem a Hamiltonem na 2:2.
2.6.Polák třetí nejlepšíHokejista Energie Karlovy Vary Vojtěch Polák je třetím nejlepším Čechem v žebříčku Centrálního skautingu, který hodně naznačuje o tom, jak si povedou hokejisté v nadcházejícím draftu. Mezi Evropany mu patří 12. příčka.