Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 18.3. SF4 Slavia - K. Vary 0:3 | JUN: 15.3. K. Vary - Litvínov 4:6 | SDO: 20.3. OF3 Jihlava - K. Vary 1:2 | MDO: 8.3. Ústí - K. Vary 5:2

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.6. Volný prodej sezonních vstupenek bude zahájen 22. července. Podrobnosti o způsobu prodeje zveřejníme později.
22.6.V audiogalerii naleznete reportáž z otevření KV Arény, včetně krátkých rozhovoru s hráči HC Energie Janem Košťálem a Lukášem Mensatorem.
15.6.Liga mistrů nebudePodle aktuální zprávy generálního sekretáře ČSLH Martina Urbana se v nadcházející sezóně hokejová Liga mistrů bohužel neuskuteční. Podrobnosti zveřejní IIHF v nejbližších hodinách.
10.6.Fotografie ze středeční požární zkoušky nové arény si můžete prohlédnout ve fotogalerii. K dispozici jsou i snímky několika světelných efektů v hlavní hale.
4.6.Nový SMS servisChcete být informováni o nejžhavějších novinkách z klubu? Nechcete, aby Vám unikl jakýkoliv přestup do klubu? Objednejte si SMS servis a získejte díky mobilnímu telefonu vždy ty nejaktuálnější klubové informace. SMS servis můžete objednávat zde.
1.6.Fotky ze SokolovaNěkolik fotografií ze Dne dětí v Sokolově, kterého se také zúčastnili hráči HC Energie, naleznete ve fotogalerii.
1.6.Nový web OcelářůExtraligový klub HC Oceláři Třinec představil v pondělí 1.6.2009 svůj nový web na adrese www.hcocelari.cz.