Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.7.Vstupné na přípravuUpřesňujeme informace o cenách vstupného na přípravné zápasy a na utkání Tipsport Hockey Cupu. Na všechny zápasy jsou v platnosti permanentní vstupenky, cena ke stání je 30,- Kč, k sezení 60,- Kč. Na tato střetnutí jsou uzavřeny tribuny SEVER "A", SEVER "B" a VÝCHOD. Pro majitele permanentních vstupenek na tyto tribuny bude sezení zajištěno na tribunách JIH "A" a JIH "B".
29.7.Hurtaj do NěmeckaKapitán posledního slovenského mistra Slovanu Bratislava a bývalý karlovarský útočník Ľubomír Hurtaj přestoupil do německého týmu Grizzly Adams Wolfsburg. Informaci přinesl server hokej.sk.
25.7.Drobné změny v časech začátků zápasů HC Energie učinili pořadatelé turnaje v Drážďanech. Aktualizovaný rozpis naleznete zde.
23.7.Poprvé na leděDnes začali s přípavou na ledě i karlovarští hokejisté. Fotografie z ranního tréninku připravujeme.
10.7.Výprodej na marken.cz!Na serveru marken.cz probíhá totální výprodej VHS "Učíme se lednímu hokeji 1, 2, 3". Pořiďte si tyto videokazety za nejnižší ceny na trhu..
8.7.Karlovarský odchovanec Petr Šinágl se stal mistrem světa organizace FIRS v inline hokeji. Prvního zlata pro Českou republiku v historii se dočkal i bývalý hráč Energie David Balázs, který dokonce ve finále proti Švýcarsku (5:2) zaznamenal jednu branku.