Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Nově jsme pro Vás zprovoznili kontaktní rubriku, ve které se můžete ptát na cokoliv, co se týká klubového Fanshopu a prodejny sportovních potřeb. Odpovídat budou přímo zaměstnanci prodejny v KV Areně.
23.7.Vstupné v OstrověNa čtvrteční utkání Karlových Varů s ruským Orenburgem, které se hraje na zimním stadionu v Ostrově, bude vybíráno vstupné 30,- Kč.
19.7.Dauerkarten für die 2009/10 Saison werden ab den 22. Juli verkauft. Wo? KV Arena, Trainingshalle, 4. Stock, Büro des Sekretärs Jiří Holý. Öffnungszeiten im Juli sind täglich von 14 bis 17 Uhr, im August von 14 bis 16:30 Uhr. Preise und weitere Informationen finden Sie auf www.hokejkv.cz. Sie können hier auch Ihre Fragen stellen.
14.7.Doma ve světléAPK LH schválila návrh Liberce na prohození barevných sad dresů. Od nové sezony tak budou všechny týmy doma nastupovat ve světlé variantě.
10.7.FanshopSuvenýry HC Energie můžete od pondělí nakupovat v nové prodejně All Sports v KV Areně. Otevírací doba: po-pá 11-19 hodin.
6.7.Knihy a DVD na MarkenuInternetový obchod Marken.cz v současnosti nabízí publikaci 100 let českého hokeje nejlevněji v ČR! Oficiální knihu k výročí ČSLH zakoupíte za 472 Kč. Doporučujeme také výuková DVD od známého trenéra Luďka Bukače - Modernizovaná výuka ledního hokeje a Suchá příprava pro herní techniku.
3.7.Ve včerejším fotbalovém utkání v Květnové zvítězili energetici 8:4. Komentář a fotografie k utkání brzy přineseme.
1.7.Hokejkv na FacebookuProfil HC Energie přímo propojený s našimi stránkami naleznete na sociální síti Facebook. Staňte se fanoušky na www.facebook.com/hokejkv a přidejte se k více jak dvěma tisícům příznivců extraligových mistrů!