Podpora mládeže

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

24.9.Karlovarskou formu prověří silné KladnoKVA - KLA, 6.kolo | Matěj HodovalRytíři se pokusí dobýt KV Arenu. Pro energetiky je to zatím největší zkouška v dosavadním průběhu WSM ligy, poradí si s Kladnem a přeskočí ho tak v ligové tabulce? Souboj nejlepšího střelce soutěže Matice Podlipnika s procentuálně nejlepším gólmanem Lukášem Cikánkem bude k vidění v pondělí od 17:30. Dorazte i vy!
Kde sledovat utkání: Online přenos | Video přenos
Vstupenky: Ticketportal
23.9.Kladno přetrhlo starším dorostencům vítěznou šňůruKLA - KVA 3:2, 5.kolo | Naďa KrásnáSDO: Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Karlovarští dorostenci se vydali na led kladenských Rytířů za prodloužením své lajny čtyř vyhraných zápasů. Navázat však dalším vítězstvím nedokázali a padli rozdílem jedné branky. Kladno využilo jejich chyb, a připsalo si tak první tříbodovou výhru v sezóně.
23.9.Vánoce v září, Energie nadělila Benátkám osmičkuKVA - BEN 8:1, 5.kolo | Tomáš HálaHC Energie Karlovy Vary - HC Benátky nad Jizerou 8:1 (2:1, 4:0, 2:0)
Energetici určitě nečekali průběh utkání s Benátkami takový, jaký se nakonec ukázal. Soupeř přijel s jistým odhodláním a zcela určitě si nechtěl odvézt takový debakl. Na zaspání na začátku, po kterém hosté dokonce vedli, se podařilo energetikům reagovat a soupeři začali nadělovat jednu branku za druhou. Nutno vyzdvihnout výkon Matice Podlipnika, který nastřílel hattrick.
23.9.Kanonýr Podlipnik: Počet gólů neřeším, chci vítězit!KVA - BEN 8:1, 5.kolo | Matěj HodovalObránce Matic Podlipnik byl předním strůjcem vysokého sobotního vítězství Karlových Varů nad Benátkami. Pro pětadvacetiletého Slovince to byl první třígólový večer v dresu Energie.
22.9.Přijíždí Benátky. Udrží energetici domácí neporazitelnost?KVA - BEN 8:1, 5.kolo | Matěj Hodoval, Jan ČechNevyzpytatelný celek ze středu Čech přijíždí do KV Areny. Benátky si vyšláply na Motor, podaří se jim získat další cenný skalp favorita, nebo si Karlovarští připíší třetí domácí vítězství? Sobotní zápas začne v 17:00.
22.9.Vyrovnané utkání s Rytíři ovládli junioři v prodlouženíKVA - KLA 3:2, 5.kolo | Naďa KrásnáJUN: HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 3:2p (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
V rámci dalšího kola DHL Extraligy juniorů se Vlčí smečka postavila na domácí půdě Rytířům Kladna. Oba týmy podaly dobrý výkon, až natolik vyrovnaný, že se o vítězi muselo rozhodovat v prodloužení. V tom se po střele kapitána Jiřího Janaty radovali domácí.
20.9.Týden hokeje přilákal čtyři desítky dětíDaniel KubelkaÚterní odpoledne v KV Areně patřilo náboru malých dětí. V rámci akce Týden hokeje si přes čtyři desítky dětí vyzkoušelo, jaké to je být malým hokejistou. Na malé zájemce o bruslení čekal pestrý program na ledě i mimo něj, postarali se o ně kromě zkušených trenérů i hráči našeho A-týmu.
20.9.Obdivuji lidi, kteří se věnují dětem, říká Tomáš ZávorkaKamila StröerováÚterní akce Týden hokeje se v KV Areně zúčastnil také brankář A-týmu Energie Tomáš Závorka. Během hodiny na ledě předával cenné rady začínajícím gólmánkům i těm, kteří na bruslích stáli vůbec poprvé v životě.
18.9.Minutový výpadek doháněla Energie v prodlouženíUNL - KVA 2:3, 4.kolo | Jiří Cícha, Michal SlavíkHC Slovan Ústí n.L. - HC Energie 2:3p (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
V předehrávce 4. kola WSM ligy energetici dlouho vedli na ledě Ústí nejtěsnějším možným náskokem díky trefě Martina Rohana. Stačila chvíle nekoncentrovanosti a soupeř dvěma zásahy okolo 53. minuty otočil. Západočeši se však nenechali zlomit, Podlipnik poslal zápas do prodloužení, v jehož první minutě vstřelil vítěznou branku Ondřej Beránek (na snímku).
17.9.Karlovarští zajíždí na ústecký led, čeká je SlovanUNL - KVA 2:3, 4.kolo | Matěj HodovalNa tříbodové vítězství se hokejisté A-týmu pokusí navázat v souboji s Ústím nad Labem. Podaří se jim bodovat i ve čtvrtém duelu letošní sezony? Zápas začíná v pondělí přesně v osmnáct hodin.
16.9.Starší dorost na vítězné vlněCHM - KVA 1:3, 4.kolo | Naďa Krásná, Martin PenkerSDO: HC Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Karlovarští si připsali již čtvrtou výhru v řadě po utkání s chomutovskými Piráty. Dvoubrankové vedení svěřenců kouče Václava Eismanna z první třetiny se domácím nepodařilo až do konce základní hrací doby dohnat. Energetici tak zůstávají doposud neporaženými.
16.9.Junioři se vrací z Budějovic bez boduCEB - KVA 3:2, 4.kolo | Naďa KrásnáJUN: HC Motor české Budějovice - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Ani ze druhého venkovního utkání nevytěžila Vlčí smečka jediný bod. V první třetině utkání proti Českým Budějovicím skóroval Albert Hrůša a ve druhé pak navýšil František Klejna. Vedení energetiků soupeř však dohnal a v závěrečných minutách rozhodl o svém vítězství.
16.9.Energetici si s chutí zastříleli, Třebíč si odvezla bůraKVA - TRE 5:1, 3.kolo | Tomáš HálaHC Energie Karlovy Vary - SK Horácká Slavia Třebíč 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Po dvou zápasech, kdy se Energii nepodařilo naplno bodovat, chtěli Karlovarští vše napravit a na Třebíč vlétli opravdu zhurta. Podařilo se jim výborně vstoupit do všech třetin, čímž nedali soupeři žádnou šanci. Nakonec se jim podařilo vstřelit pět branek, přičemž premiérovou soutěžní za A-tým si připsal navrátilec do sestavy Daniel Krejčí.
16.9.Dobrý výkon před domácím publikem, těší Daniela KrejčíhoMatěj HodovalDaniel Krejčí si ve třetím kole WSM ligy připsal první mistrovský start za Energii. Pětadvacetiletý obránce v souboji s Horáckou Slavií nasbíral dva kanadské body za gól a asistenci.
15.9.Do cesty za plným bodovým ziskem se Energii postaví TřebíčKVA - TRE 5:1, 3.kolo | Matěj Hodoval, Jan ČechKarlovy Vary mají na sobotní zápas jasný cíl - poprvé v sezoně bodovat za tři. Proti nim bude stát Horácká Slavia, která usiluje o první body do tabulky vůbec. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:00 a vy jste do KV Areny srdečně zváni.
15.9.Vlčí smečka si na indiánech nesmlslaPLZ - KVA 4:1, 3.kolo | Naďa Krásná, Dominik RejtharJUN: HC Plzeň 1929 - HC Energie Karlovy Vary 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
První výjezd karlovarských juniorů končí bez bodu. Na plzeňské indiány energetici nestačili a prohráli rozdílem třech gólů. Jedinou branku ze strany Vlčí smečky vstřelil Jan Tlačil v úvodní třetině. Jednobrankové vedení jim vydrželo celou první třetinu, poté dominovali domácí.
15.9.Energetici ovládli derby a zůstávají neporaženiKVA - PLZ 2:0, 3.kolo | Matěj HodovalSD: HC Energie - HC Plzeň 1929 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Karlovarští starší dorostenci po třetím kole stále neokusili chuť porážky. V pátečním duelu si vyšlápli na plzeňské Indiány, zvítězili 2:0. Druhé čisté konto si připsal gólman Jakub Kašpar.
13.9.V souboji nováčků ztratila Energie náskok a bere jen bodVSE - KVA 3:2, 2.kolo | Radek Bařina, Michal SlavíkVHK ROBE Vsetín - HC Energie 3:2p (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Středeční souboj sestupivšího a postupivšího celku do WSM ligy skončil dvoubodovou výhrou Valachů. I díky brance a nahrávce obránce Matice Podlipnika přitom Energie vedla už 2:0. V utkání plném vyloučení na obou stranách ale Vsetín hnaný třemi tisícovkami diváků dokázal vyrovnat a v prodloužení rozhodl na západě Čech dobře známý Radim Kucharczyk.
13.9.Kohout: Zápas jsme si prohráli samiVSE - KVA 3:2, 2.kolo | Kristýna Zigmundová, Michal SlavíkEnergie a Vsetín se v soutěžním utkání mužů utkaly po dlouhé, více jak desetileté, pauze. Zápas byl ovšem pikantní nejen pro pamětníky. Dvaadvacetiletý útočník Martin Kohout zavítal na stadion Na Lapači, kde hokejově vyrůstal.
12.9.Karlovarští se pokusí o další body ve VsetíněVSE - KVA 3:2, 2.kolo | Matěj Hodoval, Jan ČechDruhé kolo WSM ligy opět nebude pro karlovarské borce jednoduché. Do cesty se svěřencům trenéra Pešouta postaví VHK Vsetín, nováček soutěže. Podaří se Energii přivést z Lapače další body?
11.9.Po neuznaném gólu nám nejely nohy, přiznal SičákKVA - FRM 2:1, 1.kolo | Vlastimil MourekJeho střela se mohla stát prvním karlovarským gólem sezony 2017/18, kvůli odpískanému zákroku Václava Skuhravého se však Vladimír Sičák radovat nemohl. Možná i proto se pak Energie proti Frýdku-Místku nadřela víc, než mnozí diváci čekali. I přesto neopustila nejzkušenějšího obránce Energie po zápase dobrá nálada, coz ostatně potvrzuje celý náš rozhovor.
10.9.Byl to ubojovaný zápas, ví Filip NovotnýMatěj HodovalFilip Novotný nastoupil za energetiky poprvé v mistrovském utkání a premiéra to byla nakonec vítězná. Karlovarský brankář si připsal 28 úspěšných zásahů, inkasoval pouze jedinkrát z hole Tomáše Franka.
10.9.13. komnata: Jakub PtáčekNaďa KrásnáJestli je v dorosteneckých řadách nějaký hráč, který hokej doslova miluje, tak je to právě Jakub Ptáček. Karlovarský obránce je i přes těžkou loňskou sezónu zpátky plný sil a odhodlaný podávat co nejlepší výkon. Svou hokejovou kariéru odstartoval v Karlových Varech. Kdo ho k hokeji přivedl a jak ho vidí kouč Václav Eismann? Přečtěte si v další zpovědi obránce staršího dorostu.
9.9.Pojď hrát hokej! Týden hokeje opět v Karlových VarechDaniel KubelkaJiž dnes od 16:00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Energie Karlovy Vary ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v KV Areně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.9.Starší dorost se vrací z Litvínova s čistým kontemLIT - KVA 0:2, 2.kolo | Naďa Krásná, Sabina ŠťastkováSDO: HC Litvínov - HC Energie 0:2(0:0, 0:1, 0:1)
Energetici vezou z Litvínova tři body, a to především díky spolupráci Otakara Šika s Radkem Proškem a Filipem Novákem. Této trojici se podařilo vstřelit jediné a zároveň vítězné góly tohoto duelu. Brankář Jakub Kašpar si připsal čisté konto, když za svá záda nepropustil ani jednu ze soupeřových střel.
9.9.Junioři vítězí podruhé v řadě, opět v prodlouženíKVA - PCE 3:2, 2.kolo | Matěj HodovalJUN: HC Energie - Dynamo Pardubice 3:2p (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Vlčí smečka se může radovat ze zisku dalších dvou bodů. Svěřenci trenéra Pavla Arnošta porazili druhý východočeský celek, tentokráte pardubické Dynamo 3:2 v prodloužení. Dvě branky zaznamenal forvard Daniil Petrov.
9.9.Tuhou bitvu na úvod rozhodl v prodloužení FlekKVA - FRM 2:1, 1.kolo | Michal SlavíkHC Energie - HC Frýdek-Mistek 2:1p (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Hned první kolo nového ročníku naznačilo, že WSM liga nebude pro Energii žádná procházka růžovým sadem. Organizovaní hráči Frýdku-Místku podpoření kvalitním výkonem gólmana v KV Areně dlouho vedli a Energii se vůbec nedařilo v koncovce. Zasloužené vyrovnání přinesla až tvrdá rána kapitána Skuhravého. V prodloužení přečkala Energie klinickou smrt a v samém závěru jí druhý bod zajistila pohotová dorážka Jakuba Fleka.
8.9.WSM liga začíná, na úvod souboj s FrýdkemKVA - FRM 2:1, 1.kolo | Matěj HodovalJe to tu! Energetici v sobotu na domácím ledě zahájí cestu za návratem do nejvyšší soutěže. Prvním soupeřem ve WSM lize jim bude Frýdek-Místek, který hned na úvod čeká 500 km dlouhý výjezd. Do KV Areny jste srdečně zváni, úvodní buly bude vhozeno v 17:00.
Kde sledovat utkání: Online přenos
8.9.Starší dorost zdemoloval Rytíře, Kašpar podrželKVA - KLA 6:1, 1.kolo | Naďa Krásná, Jakub MahrSDO: HC Energie - Rytíři Kladno 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Karlovarští starší dorostenci prvním domácím utkáním proti Rytířům z Kladna načali extraligovou sezonu. Již po úvodní třetině vedli o dvě branky a tím to zdaleka nekončilo. Ve zbytku zápasu dokázali přidat další čtyři góly. Brankář Kašpar energetiky skvěle podržel a inkasoval až v posledních pěti minutách.
8.9.Junioři první ligový zápas zvládli, v prodloužení přetlačili HradecKVA - MTF 2:1, 1.kolo | Matěj HodovalJUN: HC Energie - Mountfield HK 2:1pp (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
První utkání nového ročníku DHL Extraligy juniorů přineslo mladým energetikům dva body. Přestože si Hradečtí vytvořili spoustu nebezpečných šancí, nedokázali Filipa Grančarova prostřelit podruhé. Svěřenci trenéra Arnošta využili v prodloužení početní výhodu, a získali tak bod navíc.