Žraloci zničili Draky 17:1

K a r l o v y  V a r y - V posledním utkání na karlovarském ledě před odvetami nastoupili v sobotu večer proti domácím SKV Nowaco Sharks kolínští Draci. Favorit utkání byl jasný a dění na ledě předpoklady možná ještě předčilo. Karlovy Vary zasadily Kolínu těžký debakl 17:1, se třetinami 10:1, 3:0 a 4:0. Podrobnější statistiku přineseme. V neděli 20. listopadu budou hrát Žraloci proti Králům z Českých Budějovic na zimním stadionu v Kadani z důvodu vytíženosti karlovarské ledové plochy.
Od prvních sekund bylo jasné, kdo je na karlovarském ledě pánem. Konto kolínského gólmana Kratochvila bylo zatěžováno dalšími a dalšími góly. V první třetině, ve které hosté střelou z dálky zaznamenali i svůj čestný úspěch, si Žraloci vypracovali dostatečný náskok, a tak do hry zasáhli i střídající hráči.

SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary - Draci Kolín 17:1 (10:1, 3:0, 4:0)
Branky: 1., 1., 4., 5., 11., 28., 31., 40. J. Berger, 8., 10. Hrbek, 19., 32. M. Geier, 4. Hamák, 7. Janko, 12. T. Berger, 26. M. Schneider - 7. Bejvl. Vyloučení: 1:3. Diváci: 30.