Mládež: Ochuzený výsledkový týden

K a r l o v y V a r y – Nejen A – tým, ale i dvě nejstarší věkové kategorie mají herní pauzu kvůli právě probíhajícím olympijským hrám v Turíně, a tak se dnešní shrnutí bude týkat jen žákovských kategorií. Žáčci šestých až devátých tříd sehráli své utkání s jedním soupeřem – IHC Písek. Papírově slabší protivník ale dokázal karlovarské mladíky pořádně potrápit! Sice si výhru ani jednou nedopřál, ale remíza u deváté a sedmé třídy hovoří za vše. Naopak “šesťáci” v úloze hostích deklasovali domácí Písek 0:6. Páté a šesté třídy nastoupily shodně na ledě Kadaně a v obou případech se slavilo vítězství. Podrobnosti o těchto zápasech se dočtete dále v článku.

žákovská liga starších žáků – 9. třída

HC K.Vary - IHC Písek 3:3 (2:1, 0:1, 1:1)

Branky: Fusek, Flieger, Vachovec Asistence: Schopf, Flieger.
Domácím se nepodařilo vyrovnat se s rolí favorita a celkem po zásluze ztratili velmi důležitý bod. Světlým momentem v nevydařeném utkání byla vyrovnávající branka na 3:3, která padla po ukázkové kombinaci.

žákovská liga starších žáků – 8. třída

HC K.Vary - IHC Písek 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Branky: Hampl 2, Kovář, Mareček, Baar Asistence: Hampl, Besirevič, Mareček, Baar.
Domácím se povedlo hned v první třetině dát dva rychlé góly a své vedení si udrželi až do konce zápasu.

žákovská liga mladších žáků – 7. třída

IHC Písek - HC K. Vary 6:6 (2:0, 3:5, 1:1)

Branky: Frk 3, Červenka 2, Urbančok Asistence: Táborský, Vrána, Miškovský.
Domácí nastoupili do utkání s ročníkově výrazně starším mužstvem než hosté a v úvodu vytěžili ze své fyzické převahy dvougólové vedení. Ve druhé části hostům vycházeli brejky a podařilo se jim srovnat skóre. Třetí třetina nabídla dramatický závěr, ve kterém nejprve domácí v 60. minutě strhli vedení na svoji stranu, ale o konečnou a zaslouženou dělbu bodů se 3 vteřiny před koncem postaral nejlepší hráč utkání Martin Frk.

žákovská liga mladších žáků – 6. třída

IHC Písek - HC K. Vary 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Branky: Brodský 3, Čoudek, Bečka, Csamango Asistence: Csamango 3, Brodský, Vrána J.
Karlovarští měli po celý zápas výraznou převahu, kdy svého soupeře převyšovali jak pohybem, tak i nápaditou kombinací a celkově lepším hokejovém projevem si vypracovali velké množství střeleckých příležitostí. Utkání neskončilo výraznější výhrou hostů díky skvělému domácímu brankáři, ale i díky nepatřičnému důrazu v zakončení ze strany karlovarských hráčů.

severočeský regionální přebor elévů – 5. třída

SK Kadaň - HC K. Vary 3:4 (1:1, 0:2, 2:2)

Branky: Vrána J. 2, Krejsa, Hanák Asistence: Krejsa, Vrána, Opatrný, Bečka.
Karlovarští podali jeden ze svých nejlepších výkonů v sezóně. Na začátku 3. třetiny vedli již 4:1, ale domácí se nevzdali a výsledek ještě zdramatizovali.

severočeský regionální přebor elévů – 4. třída

SK Kadaň - HC K. Vary 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

Branky: Fencl 2, Mikeš 2, Řezníček, Rubeš Asistence: Bláha 2, Rubeš 2, Michálek, Řezníček.
Hosté podali velmi dobrý výkon a po všech stránkách předčili domácí družstvo.