Dračice stále čekají na druhou letošní výhru

KARLOVY VARY - Hokejistky Karlových Varů mají za sebou další tři utkání extraligy žen, ani v jednom však na body nedosáhly. Nejblíže úspěchu byly Dračice v utkání s Berounem, kde již vedly 2:0. Stejně jako v ostatních zápasech však nedokázaly vzdorovat širšímu a zkušenějšímu kádru soupeře a nakonec podlehly 2:4. V dalších zápasech favorizované týmy Litvínova a Kladna nedaly Dračicím šanci a zvítězily 8:0 respektive 7:0. Podrobnější info naleznete v rubrice "ženy."
Extraliga žen, 11. kolo, so 11.11.2006, Zimní stadion Karlovy Vary
Kladno
0:7
0:2, 0:2, 0:3
Branky a asistence: Melicheriková 3 (Nováková 2, Bednářová), Kostelecká (Havlíčková), Nováková (Melicheriková, Pellarová), Pavelcová (Vacková), Vacková (Szelongová). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Zásahy brankářek: 62:11.
Karlovy Vary: Lukešová - Fričová Jana, Wadowská, Kotrbáčková Ivana, Kotrbáčková Soňa - Fričová Věra, Bauerová, Hajdová, Trampotová, Pöpperlová, Radostová, Vlachová
Kladno: Hůlková - Melicheríková, Fialová, Havlíčková, Zajícová, Kostelecká, Garažiová, Knotková, Vacková, Vojáková, Honická, Pellarová, Bednářová, Velcová, Szelongová, Kozlerová, Nováková, Pavelcová