Dračice hostí turnaj o Jarní pohár

Ligová sezona sice pro karlovarský ženský tým minulým víkendem skončila, hokejem se však Dračice chtějí bavit dál, a 17. a 18. března se proto zúčastní mezinárodního turnaje o Jarní pohár. V Ostrově, dějišti celé akce, narazí na výběr severního Německa do 18 let, osmnáctku Česka, Rakouska a slovenský hokej zastoupí hráčky Zvolena. V článku vám přinášíme kompletní propozice turnaje včetně informací o přihláškách.

Fax 353563433, mobil 777766060, E-mail: wadost@volny.cz

Pořadatel turnaje: TJ Zimní stadion, Karlovarské Dračice – družstvo ledního hokeje žen

Přihlášky: telefonicky, e-mailem, SMS zprávou, faxem nebo osobně kontaktní osobě

Startovné: družstva jsou povinna zaplatit 3 000,- Kč nejpozději po příjezdu kontaktní osobě

Náklady: družstva startují na vlastní náklady, výlohy na cestovné, stravné a případné nocležné si hradí účastníci sami

Stravování: zajištěno v místním bufetu resp. v blízké restauraci

Ubytování: možno zajistit v Ostrově nebo Karlových Varech

Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje. Pořadatel hradí náklady na ledovou plochu, rozhodčí a odměny.

Startují: dívky a ženy.

Podmínky účasti: vedoucí družstev předají turnajové komisi seznam hráček s daty narození a čísly dresů s označením brankář, obránce, útočník.

Systém turnaje: družstva hrají každé a každým podle rozpisu.

Hodnocení výsledků: vítězství 3 body, výhra po samostatných nájezdech 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů.

O pořadí rozhoduje:

1. Počet bodů
  2. Vzájemná utkání
  3. Brankový rozdíl
  4. Větší počet vstřelených branek

Hrací doba: 3 x 15 min. čistého času, tresty menší 2 min, větší 5 min, 10 min, do konce utkání. Hráčka, která obdrží trest do konce utkání, nesmí nastoupit v následujícím utkání.

Mezi třetinami přestávka 5 minut, úprava ledu po první třetině. Před utkáním rozbruslení 5 min.

Protesty: musí být podány nejpozději 15 min. po ukončení utkání s vkladem 500,- Kč turnajové komisi. V případě uznání protestu bude vklad vrácen, jinak propadá ve prospěch pořadatele.

Dresy: družstvo musí mít 2 sady dresů.

Ceny: obdrží družstva na 1. až 3. místě a dále nejlepší brankář, obránce, útočník a neužitečnější hráč turnaje.

Zakončení turnaje: bude provedeno po ukončení posledního utkání nástupem družstev v dresech na hrací plochu.