Junioři odvrátili smrt, rozhodla osmá série samostatných nájezdů

Olomouc - Energie 3:4 po s.n. (stav série 2:2)
Zápas karlovarských juniorů o bytí a nebytí musel řádně pocuchat nervy obou aktérů ale i fanoušků u online přenosu. Skóre se měnilo jako na houpačce, po většinu hrací doby však vedení drželi mladíci Energie. Šest minut před koncem základní hrací doby se domácím podařilo srovnat a rozuzlení nepřineslo ani prodloužení. Na energetiky, kteří se během sezony v nájezdech hodně trápili, se konečně usmálo štěstí, když jim v osmé sérii Jan Bauer vystřílel návrat na západočeský led. Rozhodující zápas je na programu v úterý od 18:00.
Extraliga juniorů, ČF4, ne 11.3.2007
Olomouc
3:4sn
1:0, 0:2, 2:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 3. Luňák (Kovalovský, Menšík), 45. Kovalovský (Menšík), 54. Kovalovský (Menšík) - 36. Brňák (Kuběna, Budínský), 38. Budínský (Mareček), 51. Budínský (Kuběna, Mareček), rozhodující nájezd Jan Bauer. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.