Mládež: Další vydařený týden

Výsledky mládeže za poslední týden nejsou nijak odpuzující. Všechny oddíly, od juniorů až po minihokej, sehrály kvalitní zápasy, za které se nemusí stydět. Nejvíce excelovali dorostenci, kterým se povedlo zvítězit v obou zápasech. Největší podíl na tom mělo trio Vachovec (na snímku), Baar a Fusek, kteří dokázali každý střelit jednu branku a na jednu přihrát. Nechť se nadějím varského hokeje daří i nadále.

Extraliga juniorů

HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Branky: Asistence:
Možný zlomový moment zápasu se přihodil v závěru první části. Energie ve velké šanci nevyrovnala a z protiútoku domácí vsítili druhý gól. V dalším průběhu se hosté marně snažili vstřelit branku. I když nějaké příležitosti k tomu měli, neuspěli.

HC Havířov Panthers - HC Energie Karlovy Vary 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
Branky: Dej 2x, Boguský, Schmidt, Sláma. Asistence: Budínský 2x, Dej, Záhora, Rohan M.,Mareček, Přindiš, Kellner.
Využité první čtyři přesilové hry byly rozhodujícím faktorem výhry Energie v Havířově. Druhým výrazným pak byla důrazná hra hostů podpořená disciplinovanou hrou, čímž soupeři neumožnili pomýšlet na jakýkoli bodový zisk. V průběžné tabulce jsou junioři osmí.

Extraliga dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec 2:1 (0:1,1:0,1:0)
Branky: Vachovec, Baar. Asistence: Záhora, Baar, Vachovec.
V utkání Třinec působil hokejovějším dojmem, ale domácí si dokázali za celé utkání vypracovat více brankových příležitostí a především díky vůli, nasazení, bojovnosti, ale i velké touze po úspěchu si karlovarští zasloužili získat všechny 3 body. Hráči za odvedenou dřinu zaslouží absolutorium.

HC Energie Karlovy Vary – HC Havířov Panthers 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky: Funk, Fusek, Putyera. Asistence: Hampl 2, Funk, Vaněk.
První třetinu Energie neodehrála nejlépe, nedařily se jí především přesilové hry. O přestávce trenéři hráče nabádali, aby se více tlačili do brankového prostoru, což jim přineslo ovoce v podobě dvou využitých přesilových her. Klíčovým momentem utkání zřejmě bylo za stavu 2:0 neproměněné trestné střílení hostů. Závěrečnou část utkání domácí kontrolovali a utkání zaslouženě dovedli do vítězného konce. V tabulce dorostu patří průběžné páté místo.

Žákovská liga starších žáků – 9. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Branky: Táborský 2, Kubáč. Asistence: Zadražil, Kubáč, Táborský.
Karlovarští „deváťáci“ sehráli povedené utkání. Hráli ve vysokém tempu, kdy jim nechyběl potřebný důraz, včetně příkladného nasazení a obětavosti. Přestože se soupeř dostal do vedení, dokázali domácí výsledek otočit a radovat se z výhry nad tradičním rivalem

Žákovská liga starších žáků – 8. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Lasselsberger Plzeň 1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
Branka: Svoboda. Asistence: Bečka.
V utkání prvních dvou týmů soutěže prokázali karlovarští, hrající pouze na dvě pětky, konkurence schopnost. S plzeňskými sehráli vyrovnaný zápas, který měl vynikající úroveň a skončil zaslouženě dělbou bodů.

Žákovská liga mladších žáků – 7. třída

HC Lasselsberger Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky: Vrána, Ziegler. Asistence: Zikmund2.
Hosté začali hrát až po "domluvě" po třetí inkasované brance. Poté svůj herní projev výrazně zlepšili, ale to už bylo pozdě. Domácí měli větší vůli po vítězství.

Žákovská liga mladších žáků – 6. třída

HC Lasselsberger Plzeň – HC Energie Karlovy Vary 7:1 (1:1, 5:0, 1:0)
Branka: Bečka. Asistence: Křehký.
Jak už pohled na výsledek jednotlivých třetin napovídá, rozhodla prostřední část, což se ale karlovarské „6“ nestalo v sezoně poprvé, kdy si celý zápas prohrála „odpočinkem“ v jedné třetině.

Západočeský regionální přebor elévů – 5. třída

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Branky: Binias, Vodička, Troška a Bečka M. Asistence: Hauzr.
Karlovarští hráči byli po většinu utkání lepším družstvem, své zasloužené vítězství však potvrdili až v poslední minutě při power play domácích do opuštěné branky.

Západočeský regionální přebor elévů – 4. třída

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 0:12 (0:5, 0:5, 0:2)
Branky: Trapl 3, Bečka J. a Václav 2, Kunc, Hanák, Smolka, Pajk, Holešínský. Asistence: Hanák a Smolka 3, Bečka J., Václav, Rozhon.
Od začátku utkání hosté domácí převyšovali ve všech hokejových činnostech a zcela po právu přesvědčivě zvítězili.

Západočeský přebor v minihokeji – 3. třída

HC Klatovy – HC Energie Karlovy Vary 8:11
Branky: Parshakov 5, Prošek 3, Šetek 2, Glanc.

HC Cheb - HC Energie Karlovy Vary 2:12
Branky: Parshakov 5, Nídl 2, Šetek 2, Salva, Přibyl.

Západočeský přebor v minihokeji – 2. třída

HC Klatovy – HC Energie Karlovy Vary 5:3
Branky: Rozhon 3.

HC Cheb - HC Energie Karlovy Vary 3:10
Branky: Novotný 5, Čechlovský, Glanc, Maloušek, Rozhon, Habr.

Severočeský přebor v minihokeji – 3. třída

HC Energie Karlovy Vary – KLH Chomutov 11:3
Branky: Parshakov 3, Chodounský 2, Nídl 2, Jiskra, Zeman, Prošek.

Severočeský přebor v minihokeji – 2. třída

HC Energie Karlovy Vary – KLH Chomutov 35:0
Branky: Novotný 7, Šik 7, Maloušek 7, Kořán 5, Doubek 2, Šťastný 2, Bernáth 2, Jiskra 2, Habr.