Mládež: Branek padlo víc než dost

V tomto týdnu se mládežnickým týmům dařilo především v útoku. Junioři zřejmě nebyli ve formě, jelikož ze dvou odehraných zápasů si mohou připsat jen dva body. Na bodovém zisku měl největší podíl Jakub Mareček , který proměnil rozhodující nájezd. Dorost sice s Litvínovem prohrál, ale svou chuť si spravil s posledním Ústím, nad kterým vyhrál vysoko 8:1.

Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Chemopetrol Litvínov 4:3 SN (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Branky: Mareček 2x, Budínský 2x. Asistence: Topinka, Zmeškal.
V bojovném utkání ovlivněném spoustou vyloučení se oba soupeři střídali ve vedení. Domácím se podařilo srovnat 5 minut před koncem zápasu a v nájezdech zvítězit.

HC Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Velmi prořídlá sestava hostů, ale především jejich matný výkon byly hlavní příčinou porážky, kterou zmírnil velmi dobrý výkon brankáře Michaela Pance.

Extraliga dorostu

HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary 2:0 (1:0,1:0,0:0)
Ve vyrovnaném utkání se nepodařilo Energii i přes řadu příležitostí skórovat. Navíc soupeři povolili skórovat hned v úvodu utkání po obrovské chybě, což Litvínov vtáhlo do utkání.

HC Energie Karlovy Vary – HC Slovan Ústí n. L. 8:1 (2:0,4:0,2:1)
Branky: Frk 2, Kverka 2, Fusek 2, Kubáč, Vachovec. Asistence: Vaněk 2, Fusek, Kverka, Tomeček.
K utkání, ve kterém chtěli domácí naplno bodovat, hráči přistoupili velmi zodpovědně. Skóre během zápasu postupně narůstalo, až se zrodilo zcela jasné vítězství.

Žákovská liga starších žáků - 9. třída

HC Most - HC Energie Karlovy Vary 1:8 (1:1, 0:3, 0:4)
Branky: Zadražil 3, Kubáč 2, Tomeček, Gombár, Formánek. Asistence: Vrána 3,Winkler 2, Zadražil, Tomeček, Táborský.
Hosté měli soupeři co vracet, neboť při prvním měření sil prohráli. V tomto utkání však dokázali svou převahu vyjádřit brankově a závěr utkání ozdobily exhibiční akce s koncovkou do prázdné branky.

HC Tábor - HC Energie Karlovy Vary 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Branky: Táborský, Bečka, Winkler. Asistence: Vrána 2, Winkler.
První dvacetiminutovka byla vyrovnaná a do vedení se dostali hosté až v jejím závěru. V prostřední části Karlovaráci měli převahu, avšak nebyli efektivní v koncovce. Rozhodnutí přišlo při nestejném počtu hráčů na ledě, kdy hosté využili přesilovou hru a v poslední třetině vstřelili třetí gól ve vlastním oslabení.

Žákovská liga starších žáků - 8. třída

HC Most - HC Energie Karlovy Vary 1:8 (1:2, 0:3,0:3)
Branky: Csamango 2, Duda 2, Čoudek, Šaling, Bouda, Bečka. Asistence: Bouda 2, Flegl, Grundler, Čoudek.
Karlovarští se dlouho nemohli proti zhuštěné obraně domácích prosadit a dokonce to byli hráči Mostu, kteří šli do vedení. Postupně však karlovarští hru zjednodušili a díky pohotovosti v předbrankovém prostoru získali rozhodující náskok.

HC Tábor - Hc Energie Karlovy Vary 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
Branky: Šaling 2, Csamango 2, Vrána, Flegl. Asistence: Zikmund 3, Šaling 2, Vrána, Sturma.
Domácí šli překvapivě do vedení a přestože celá první třetina byla vyrovnaná, nakonec ji vyhráli karlovarští. Ve druhé části Energie zlepšila pohyb, začala k soupeři přistupovat s větší agresivitou a výsledkem této hry byly góly v domácí brance.

Žákovská liga mladších žáků - 7. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Most 11:6 (4:2, 4:1, 3:3)
Branky: Vrána 3, Zikmund 3, Černý, Krejsa, Řezníček, Opatrný, Klíma. Asistence: Vrána 2, Klíma 2, Zikmund 2, Krejsa, Michálek, Černý, Ziegler.
Domácí posíleni o dva útočníky Zikmunda a Vránu, kteří jinak pravidelně nastupují již ve starších kategoriích, odehráli s lídrem skupiny utkání bohaté na branky. V útoku byli lepším mužstvem, ale jejich obrana byla hodně prostupná.

HC Energie Karlovy Vary – HC Tábor 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Karlovarští sedmáci první třetinu vůbec nebruslili a jen díky výborně chytajícímu brankáři Fečovi odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem. Od druhé třetiny sice zlepšili pohyb, začali hosty přehrávat a dostávali se i do šancí, jenže stříleli „slepými náboji“. Vyrovnat se Západočechům nepodařilo ani v závěrečné power play, ve které naopak inkasovali druhou branku.

Žákovská liga mladších žáků - 6. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Most 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
Branky: Kovářík 2, Vodička 2, Bláha, Fencl, Obodzynskyy, Křehký, Bečka. Asistence: Rubeš 2, Vodička, Bláha.
Západočeši celé utkání dobře bruslili a kombinovali, čímž se dostávali se do šancí, které dokázali proměňovat. Hostům nepovolili ani jediný gól. Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

HC Energie Karlovy Vary – HC Tábor 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
Domácí odehráli smolné utkání. Hosté dali v prvních deseti minutách tři branky a potom se zatáhli do těsné obrany, přes kterou se sice karlovarští dostali do několika gólových šancím, ale ty nevyužili. Proto výhra Jihočechů byla zasloužená.

Západočeský přebor elévů - 5. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 8:1 (4:0, 0:0, 4:1)
Branky: Smolka 4, Bečka M. 2, Krich, Hauzr. Asistence: Vodička 3, Binias 2, Smolka, Vildumetz, Kabyl.
Energie se prezentovala nadšeným výkonem a pohlednou hrou. Hosté evidentně nestačili a výrazné vítězství domácích tak bylo zcela zasloužené.

Západočeský přebor elévů - 4. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 5:2 (4:0, 1:1, 0:1)
Branky: Bečka J. 2, Pajk, Chládek, Trapl. Asistence: Chodounský, Chládek, Beer, Parshakov.
Domácí se po dostatečném náskoku uspokojili a zbytek utkání dohráli jen v průměrném výkonu.

Západočeský přebor v minihokeji - 3. třída

HC Rokycany – HC Energie Karlovy Vary 2:9
Branky: Salva 3, Zeman 2, Kuchař, Glanc Šimon, Habr, Prošek.

HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 5:5
Branky: Jiskra 2, Zeman, Prošek, Salva.

Západočeský přebor v minihokeji - 2. třída

HC Rokycany – HC Energie Karlovy Vary 0:14 Branky: Glanc Matěj 3, Čechlovský 2, Novotný 2, Maloušek 2, Cankov, Kořán, Lopatka, Zázvorka, Jílek.

HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 1:2
Branky: Zázvorka, Maloušek.