Junioři si smlsli na Slavii, dorost bral v derby bod

Junioři: HC Energie - HC Slavia Praha 7:3 (2:1, 1:2, 4:0)
S.dorost: HC Plzeň 1929 - HC Energie 2:1p (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Poslední utkání úvodní části sezony vyšlo juniorům na výbornou. Po dvou třetinách hráli sice v KV Areně se Slavií nerozhodně, v posledním dějství ale soupeře zničili čtyřmi brankami. Na vysokém vítězství se pěti kanadskými body podílel i Jan Topinka (na snímku). Naprázdno nevyšli ani starší dorostenci. Ti sice v Plzni opět dokázali smazat úvodní manko, po inkasování v prodloužení ale tentokrát vybojovali pouze bod.
Noen Extraliga Juniorů, 22. kolo, so 31.10.2009, KV Arena
Slavia
7:3
2:1, 1:2, 4:0
Branky a nahrávky: 9. Mareček (Topinka, Frk), 12. Topinka (Mareček, Frk), 31. Kellner (Kverka, M.Rohan), 41. Hudák (Vaněk), 42. Topinka (Schusser, Frk), 49. Vachovec (Topinka), 57. Frk (Topinka) - 13. Palaščák (Mavrojanidis, Žejdl), 25. Poletín (Zohorna, Hafenrichter), 34. Doležal (Palaščák, Žejdl). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 57. Střely na branku: 39:39. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 7:3.
Karlovy Vary: Habal - Šik, Schusser, Tomeček, Přindiš, Funk, M.Rohan, Dlapa - Frk, Hudák, Flieger, Topinka, Kellner, Chaljavin, Putyera, Mareček, Vaněk, Vachovec, Baar, Kverka
Slavia: Krch - Barák, Šíma, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Poletín, Palaščák, Doležal, Mavrojanidis, Zohorna, Slavíček, Koubek, Suchánek, Hadrava, Hafenrichter, Žejdl, Klhůfek