Mladší kategorie za sebou mají další poměrně vydařený týden

Zatímco kategorie seniorů se snaží prolomit svou sérii neúspěchu, junioři bojují ve čtvrtfinále play off, dorostenci byli ze svých bojů už vyřazeni a mladší kategorie se potýkají se svými soupeři i nadále. Týden bohužel nevyšel mladšímu dorostu, o to lépe se však dařilo čtvrťákům, páťákům a úspěšný týden si zapsala i sedmička.

Extraliga mladšího dorostu

HC Plzeň 1929 - HC Energie K. Vary 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Branka: Zikmund
Asistence: Hroch
Karlovarští sehráli na plzeňském ledě dvě vyrovnané třetiny, utekl jim však začátek poslední části, ve kterém rychle inkasovali dvě branky. Tím se dostali do psychického tlaku, ze kterého se už nedostali. Domácí, kteří jsou lídrem tabulky, tak jednoznačně potvrdili svou pozici.

Žákovská liga starších žáků – 8.třída

HC Energie K. Vary - HC Kadaň 4:4 (0:0, 2:2, 2:2)

Branky: Rubeš, Vrána, Novák M., Dimitrov
Asistence: Červenka 2, Vodička, Řezníček, Rubeš
Ve vyrovnaném utkání se výsledek přeléval ze strany na stranu. V závěru třetí třetiny domácí drželi jednobrankový náskok, bohužel po úmyslném ofsajdu se v 59. minutě vhazovalo v karlovarském obranném pásmu. Soupeř využil nabídnuté šance a šel do závěrečné power-play, ve které se mu podařilo skórovat.

Ústí Nad Labem – HC Energie K.Vary 5:6 (1:1, 2:2, 2:3)

Branky: Vrána 3,Hroch 2,Gorčík
Asistence: Gorčík 3,Hroch 3,Truhlář,Řezníček
Na ústeckém ledě se hrál velice atraktivní hokej. Po první ani po druhé části nevypovídal stav utkání ani pro jeden tým. Zvrat nastal až ve třetím dějství, kdy se nejprve vedení ujali domácí, ale hosté na branku odpověděli stejným způsobem rovnou třikrát. V závěru zápasu ještě domácí snížili ve dvojnásobné převaze, ale na další tlak už jim nezbyl čas.

Žákovská liga starších žáků - 7. třída

HC Energie K. Vary – SK Kadaň 8:1 (4:0, 4:0, 0:1)

Branky: Trofimov 2, Trapl, Krich, Šesták, Vildumetz, Beer, Prachař
Asistence: Baxa 2, Vildumetz, Trofimov, Hauzr, Trapl, Salajka
Karlovarští potvrdili své umístění na 1. místě tabulky a soupeře jednoznačně přehráli.

Ústí Nad Labem – HC Energie K.Vary 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Branky: Salajka, Prachař, Rulík
Asistence: Binias, Hubáček, Vildumetz, Vodička
Souboj dvou lídrů v tabulce přinesl rychlý a kvalitní hokej. Karlovarští v posledních dvou minutách první třetiny polevili a inkasovali dva rychlé góly. Branky ale s týmem hostů neotřásly a ve druhé třetině se jim podařilo vyrovnat. Remízový stav trval až do devatenácté minuty třetí třetiny, kdy střelou od modré rozhodli karlovarští zápas ve svůj prospěch.

Žákovská liga mladších žáků - 6.třída

SK Kadaň - HC Energie 6:3 (0:0, 3:1, 3:2)

Branky: Pajk 2, Václav
Asistence: Kunc, Chodounský, Pajk
O velmi dobrou úroveň tohoto utkání se postarala obě družstva, ale hráči Kadaně v něm přesto byli zřetelně lepší a zaslouženě zvítězili.

HC Energie K. Vary - HC Ústí n. L. 7:4 (5:1, 1:3, 1:0) Branky: Nídl 2, Bečka, Chodounský, Pajk, Šála, Václav
Asistence: Bečka 3, Kellner a Hanák
Domácí již v během 1. třetiny vedli 5:0. Domácím pětibrankový náskok stačil a v zápase polevili. Ústečtí jejich pokles využili a snížili až na 5:4. To energetiky probudilo a svou převahu potvrdili další dvojicí branek.

Žákovská liga mladších žáků – 5. Třída

SK Kadaň - HC Energie 4:6 (2:3, 2:2, 0:1)

Branky: Parshakov 3, Šetek, Hoang a Glanc
Asistence: Parshakov 2, Bernáth, Prošek, Formánek
Hráči Energie byli po celé utkání lepší, avšak domácí celek nechtěl Západočechům výhru ponechat zadarmo a bojoval až do samého konce utkání.

HC Energie K. Vary - HC Ústí n. L. 8:1 (2:0, 4:0, 2:1)

Branky: Parshakov 3, Prošek a Formánek 2, Šik
Asistence: Maloušek, Formánek, Bernáth, Šik po 2, Habr, Glanc, Prošek, Šetek
Páťáci Energie svým velmi dobrým pohybem převyšovali svého soupeře, vytvářeli si dostatečné množství šancí a zaslouženě vysoko zvítězili.

Západočeský regionální přebor elévů - 4.třída

HC Energie K. Vary - HC Tachov 6:1

Branky: Maloušek 2, Bernáth, Šťastný, Novotný D., Prošek
Asistence: Prošek 2
Utkání bylo v režii domácích, kteří svého soupeře jasně přehrávali. Během zápasů dovolili hostům jen několik méně nebezpečných střel a jen díky nedůraznému a nepřesnému zakončování nevyhráli větším rozdílem.