Ženy zakončily nadstavbovou skupinu prohrou s Plzní

Ženy: HC Energie Karlovy Vary - HC PROFI-CZ Plzeň 2:12 (1:4, 1:2, 0:6)
Energetičky prohrály v posledním zápase sezony celkem jednoznačně, nevyšla jim hlavně poslední třetina, ve které inkasovaly hned šestkrát. O dvě branky Energie se postaraly Jana Fričová a Jitka Bauerová (na snímku). Karlovy Vary skončily v nadstavbové skupině E na posledním místě. Skupinu vyhrála HC Plzeň 1929.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, N12, ne 18.3.2012
PROFI-CZ Plzeň
2:12
1:4, 1:2, 0:6
Branky a nahrávky: 18. Fričová J. 32. Jitka Bauerová (Sabina Matoušková) - 1. Mannová Marcela (Zahálková Eliška, Kostincová Lenka), 2. Dvořáková Jarmila (Gregorová Martina), 5. Mannová Marcela (Kostincová Lenka), 24. Timofijová Šárka (Zahálková Eliška, Königová Kateřina), 38. Dvořáková Jarmila (Gregorová Martina), 42. Zahálková Eliška (Mannová Marcela), 46. Zahálková Eliška, 50. Zahálková Eliška, 55. Kostincová Lenka, 56. Kukačková Soňa (Gregorová Martina), 59. Gregorová Martina (Zahálková Eliška). Rozhodčí: Grech - Havelec, Maloušek. Vyloučení: 3:0. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 14. Střely na branku: 28:51. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:12.
Karlovy Vary: Sykorová - Hornová, Kořánová, Zajacová, Slavíková - Bauerová, Fričová J. Fričová V. - Kuklová, Orlichová, Matoušková - Bratršovská A.
PROFI-CZ Plzeň: Königová - Lipková, Mannová, Sokolová, Timofijová - Dvořáková, Gregorová, Kostincová, Kourová, Kukačková, Zahálková

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (trenéři HC Energie)
Do utkání jsme nevstoupili moc dobře, tři rychle inkasované branky nás dost poznamenaly. Ve druhé třetině jsme si vypracovali šance, ale neproměnili jsme je. Ve třetí části jsme už za rozhodnutého stavu zkoušeli power-play, ale soupeř nám dal další dva góly. Výsledkově to sice vypadá na jednoznačný zápas, ale musíme hráčky pochválit za bojovnost. Máme nějaké zraněné, takže jsme v zápase dali velký prostor i hráčkám, které mají méně zkušeností.