Ani zlepšený výkon nepomohl juniorům k výhře nad Atlantem

Junioři: Atlant Mytišči - HC Energie 5:4 pr. (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0)
První zápas na ledě Mytišči měl plně v režii ruský celek, ve druhém však došlo ke změně. Karlovarští junioři se svým soupeřem po celý zápas drželi krok. Ve třetí třetině dokonce vedli o gól, ale Atlant dokázal utkání vyrovnat a rozhodnout v prodloužení. Vojtěch Tomeček (na snímku) asistoval u tří branek.
MHL, 10. kolo, ne 23.9.2012
Atlant
5:4p
1:1, 2:2, 1:1 - 1:0
Branky a nahrávky: 19. Aljošin (Glazunov), 24. Levickij (Ševčenko), 32. Aljošin (Glazunov), 53. Dyblenko (Několenko, Šmeljov), 65. Aljošin (Dyblenko, Šmeljov) - 2. Flek (Piskoř), 21. Kverka (Tomeček), 36. Harkabus (Tomeček), 47. Šik (Klimíček, Tomeček). Rozhodčí: Gamalej - Veljakov, Nikolajev. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:2. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4
Atlant: Volkov - Glazunov, Děkalo, Několenko, Dyblenko, Švidenko, Baldajev, Barčenkov - Tverdochlebov, Dorofěev, Ševčenko - Sošnikov, Kuzněcov, Šmeljov - Aljošin, Kuzin, Levickij - Leščenko, Namrujev, Konnov
Karlovy Vary: Habal - Šik, Klimíček, Schusser, Troška, Kvapil, Chalupa, Dvořák, Gombár - Kohout, Kverka, Tomeček - Harkabus, Jurák, Švec - Piskoř, Sýkora, Flek - Zadražil, Vrána, Gorčík