Energetici si hladce poradili s Nižněkamskem

A-tým: Neftěchimik Nižněkamsk - HC Energie 1:5 (1:3, 0:2, 0:0) I ve druhém přípravném utkání podali karlovarští hokejisté sympatický výkon a poradili si s celkem Kontinentální hokejové ligy z Nižněkamsku. Základ vítězství už v první třetině svými brankami položili Roman Vlach, Jiří Doležal (na snímku) a Marek Hovorka, v druhé periodě pak přesně mířili Radim Hruška a Dominik Vaněk. Naopak gólman Habal za svá záda pustil jediný puk.
Příprava na sezonu, přát., út 6.8.2013, Landshut
Nižněkamsk
1:5
1:3, 0:2, 0:0
Branky Energie: 1. Vlach, 9. Doležal, 17. Hovorka, 25. Hruška, 33. Vaněk. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

Rostislav Dočekal (HC Energie Karlovy Vary): Soupeř proti nám nastoupil v nejsilnější sestavě, jakou na soustředění v Německu má, hrál například i Petr Koukal. V první třetině měli více ze hry, nám se ale podařilo proměnit příležitosti. Ve druhé a třetí třetině jsme už byli lepší my. Dobrý výkon podal brankář Habal. V Landshutu přenocujeme a zítra nás čeká zápas s domácími Cannibals.