Tomáš Novotný vítězem Sv. Florián Tip ligy

Po třináct hracích víkendů prověřovali hráči tipovací soutěže Sv. Florián Tip liga své znalosti a také štěstí při tipování výsledků hokejových utkání. Nejlepším tipérem letošního ročníku tipovačky se stal Tomáš Novotný z Karlových Varů, který se ziskem 137 bodů vybojoval prvenství v této dlouhodobé soutěži. Vítězem bonusové soutěže Supertrefa se stal další Karlovarák Jiří Klasna, jenž hned čtyřikrát uhodl správný počet branek v jednotlivých kolech. Kompletní pořadí celé soutěže, výsledky posledního třináctého kola a seznam výherců naleznete v našem článku.

Hlavní výherci

Hlavní výhru Sv. Florián Tip ligy si nakonec vytipoval Tomáš Novotný z Karlových Varů a může se těšit na romantický pobyt v hotelu Ferdinand v Lokti. Druhou příčku v konečném pořadí obsadila Jana Rozsnyaki z Bukovan, která si převezme permanentní vstupenku HC Energie na sezonu 2016/17. Na třetím místě skončila opět žena, tentokrát Gabriela Kolláriková z Chodova, která bude moci nosit retro dres karlovarské Slavie. Bonusovou soutěž o pobyt na horách ovládl Jiří Klasna z Doubí, který vždy tipoval, že padne 75 branek, a celkem čtyřikrát mu to vyšlo.

Kompletní výsledková listina

Výherci 13. kola

Třinácté kolo hokejové Sv. Florian Tip ligy vyšlo nejlépe Marii Kotkové z Chodova, která díky lepší Supertrefě vyhrála před Miluškou Vavřinovskou z Karlových Varů a Karlem Říhou z Karlových Varů. Supertrefa tentokrát byla 75 branek a uhodlo ji několik hráčů.
7. Dvě vstupenky na utkání HC Energie Monika Novotná – Karlovy Vary

Výherci v 10. až 13. kole si mohou vyzvednout ceny v lokálních redakcích Deníku od 24. února, tedy až po třináctém kole.

Bonusová soutěž Tip ligy

Také v letošním roce sportovní redakce regionálních Deníků zajistila partnera pro bonusovou soutěž hokejové Sv. Florian Tip ligy Supertrefa. Soutěžilo se o pobyt na horách a nejlepší tipující Supertrefy si po 13 kolech může užít dovolenou.

Pravidla byla jednoduchá. Stačilo uhodnout správný počet branek v jednotlivých kolech a automaticky se hráč přihlásil do soutěže o pobyt na horách. Kdo měl nejvíce správných tipů po 13 kolech, vyhrál. Při rovnosti tipů rozhoduje lepší postavení v konečné tabulce Tip ligy.

Vítězem letošní Supertrefy se stal další Jiří Klasna, jenž hned čtyřikrát uhodl správný počet branek v jednotlivých kolech.

4 správné tipy: KV0005 Klasna.
2 správné tipy: KV0009 Němec, KV0013 Pichrtová, KV0027 Brom, KV0048 Hájková, KV0076 Matoušková, KV0088 Rozsnyaki.
1 správný tip: KV0004 Kolláriková, KV0006 Vimr, KV0008 Pelčák, KV0011 Žáček, KV0012 Pichrt, KV0018 Hodina, KV0019 Kotek, KV0020 Kotková, KV0023 Vrba, KV0025 Skačan, KV0032 Kubíček, KV0038 Dobišová, KV0039 Helinská, KV0041 Helinský, KV0044 Horečný, KV0050 Vavřinovská, KV0058 Seč, KV0061 Mach, KV0062 Kríž, KV0069 Pinc, KV0070 Říhová, KV0073 Neděla, KV0077 Henkl, KV0080 Průcha, KV0081 Živný, KV0091 Trousil st., KV0096 Ptáček, KV0097 Kubelka, KV0098 Novotný, KV0105 Paprštein ml., KV0109 Slamenko, KV0118 Stodola, KV0120 Dobišová.

10. KLM PK: Rebel Nejdek – Chotíkov 4:2 1

Ve třináctém kole padlo celkem 75 branek a to je také správný tip Supertrefy. Počítají se pouze branky, které padly v základní hrací době.