Utkání mládežnických týmů

Juniorský tým HC Energie nedokázal dotáhnout do vítězného konce zápas na ledě Litvínova. Po slibném začátku a vedení našich juniorů 2:0 přišla branková kanonáda domácího týmu. Mladíci nakonec podlehli soupeři 4:5. Dorostenci vybojovali se stejným soupeřem na domácím ledě jeden bod za remízu 2:2.

Junioři:
HC Litvínov - HC Energie 5:4 (0:1, 4:1, 1:2)
Branky: Mudra 2, Pech, Švarba.
Téměř tradiční vývoj utkání v podání juniorů. Vedli jsme již 2:0, ale opět jsme nedokázali tento náskok udržet. Čtyři rychlé branky domácích ve druhé třetině otočily vývoj. Ve třetí části se podařilo našim mladíkům vyrovnat, ale inkasovaný gól čtyři minuty před koncem sebral naději na zisk alespoň jednoho bodu.

Dorost:
HC Energie - HC Litvínov 2:2 (1:2, 1:0, 0:0)
Branky: Jakub Bauer, Gellner.
Dorostenci se rychle ujali vedení o které ještě během první třetiny přišli, když hosté svůj druhý gól vstřelili deset vteřin před koncem první dvacetiminutovky. Nepříjemná branka však naše kluky nezaskočila a ještě ve druhé části dokázali vyrovnat. Dělba bodů se nakonec ukázala jako spravedlivé vyjádření poměru sil na ledě.

9. třída:
Louny - Karlovy Vary 0:15 (0:3, 0:6, 0:6)
Branky: Sláma 2, Slovák 3, Šimčík 3, Kouba 2, Křenek 2, Nouzecký, Louthan, Zucker.
Proti velmi slabému soupeři jsme si s chutí zastříleli a nenechali nikoho na pochybách, kdo v utkání bude kralovat.

8. třída:
Louny - Karlovy Vary 5:12 (2:0, 2:7, 1:5)
Branky: Děkan 3, Kloso 3, Fišar 2, Juriš 2, Schmidt, Bruštík.
Do utkání jsme vstoupili slušně. Bohužel jsme inkasovali velmi laciné branky a za stavu 3:0 to s námi vypadalo velmi špatně. Ovšem ihned po 3. inkasované brance jsme začali stíhací brankostroj, ve kterém jsme pokračovali vlastně až do konce utkání.

7. třída:
Karlovy Vary - Mariánské Lázně 10:0
Branky: Čaniga 2, Kemr, Balsan, Hodek, Richter, Zika, Chodounský, Biel, Šíma.
Sedmáci si s chutí zastříleli a kromě krásných branek předvedli i řadu pěkných hokejových akcí.

6. třída:
Karlovy Vary - Mariánské Lázně 7:5
Branky: Schusser 5, Černý, Saling.
O výhře se rozhodlo až v poslední třetině i díky střelecky disponovanému Schusserovi.

5. třída:
Karlovy Vary - Sokolov 11:4 (3:0, 6:2, 2:2)
Branky: Vachovec 3, Vedral 2, Schopf 2, Fišar 2, Frank, Lažanský.
O jedonznačném vízětství bylo rozhodnuto již v polovině zápasu, kdy bylo skóre již 9:0.

4. třída:
Karlovy Vary - Sokolov 8:1
Branky: Frk 4, Červenka 2, Formanek, Kysela.
Soupeř dloho odolával naší převaze. Gólově se naši kluci dokázali prosadit až ve třetí třetině.