Mladíkům se příliš nedařilo

K a r l o v y  V a r y - Ze svých starších kolegů si nevzali dobrý příklad karlovarští junioři. Všechny tři zápasy hrané minulý týden pro sebe získal náš soupeř. V boji deváťáků o první příčku v tabulce jasně zvítězila domácí Keramika Plzeň. Reputaci mladých energetiků tak zachraňovali dorostenci. Za poslední tři utkání získali dorostenci 4 body za remízy s oběma z pražských "S" a výhru nad Plzní.
Junioři

14. října - 15. kolo
HC Energie - Keramika Plzeň 6:2

Branky: Švarba, Rozsypal, Pech, Hamerle, Soukup, Šinágl.
Junioři podali dobrý výkon a zaslouženě vyhráli, když svého soupeře předčili ve všech směrech.

17. října - 16.kolo
HC Kladno - HC Energie 4:2

Branky: 20. Wolf (Frolík, Tesárek), 42. Kuna, 45. Růžička (Petrák, Procházka), 60. Frolík (Kuna) - 3. Dolana (Punčochář), 59. Vrba (Dolana). Vyloučení: 4:4. Využití: bez využití. Střely na branku: 36:48.

Kladno: Kopřiva - Palice, Kuna, Hořava, Procházka, Kolafa, Evan, Štrach - Malina, Čurilla, Frolík, Tesárek, Landa, Wolf, Klaus, Perták, Hluchý, Růžička, Hlusička.

Karlovy Vary: Frič - Kocek, Kudrna, Švarba, Obuch, Štourač, Tomaška, Punčochář - Cmunt, Mudra, Vrba, Rozsypal, Šinágl, Soukup, Houdek, Dolana, Michal Polák, Bušta, Chyba, Hamerle.

Úvod utkání se našim klukům vydařil, ale pak převzalo Kladno iniciativu a třemi brankami dokázalo výsledek otočit. Naději na bod vykřesal v poslední minutě Vrba. Vítězství si již domácí vzít nenechali a střelou do prázné branky rázně uťali náš závěrečný nápor.

19. října 17.kolo
HC Sparta - HC Energie 3:2

Branky: 4. Weiss (Schejbal, Malinský), 28. Liba (Weiss, Schejbal), 30. Voříšek (Fišer) - 40. Punčochář (Šinágl), 54. Pech (Vrba). Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. Střely na branku: 30:40.

Sparta: Popperle - Bolf, Malinský, Vítů, Míka, Urban, Kučera, Hamrlík - Weiss, Dragoun, Liba, Ambroz, Schejbal, Fišer, Hromas, Dušátko, Culka

Karlovy Vary: Hála - Kocek, Švarba, Obuch, Štourač, Hlubuček, Tomaška, Punčochář - Mudra, Pech, Vrba, Rozsypal, Šinágl, Soukup, Houdek, Nový, Dolana, Michal Polák, Bušta, Chyba, Hamerle

Sparťané měli lepší první polovinu zápasu, ve které získali trojbrankové vedení využíváním chyb karlovarské defenzivy. Naši se prosadili až v závěru, ale na vyrovnání to už nestačilo.

Branky: Jakub Bauer.

Domácí se ujali ve vyrovnaném utkání vedení a byli z počátku lepším týmem. Po vyrovnávací brance se karta obrátila a varští dorostenci mohli výsledek otočit ve svůj prospěch, jenže šance neproměnili. Dělba bodů je nakonec zasloužená.

čtvrtek 17. října 16.kolo
HC Energie - HC Plzeň 5:1

Branky: 17. Petružálek (Kalousek), 18. Sedláček (Gellner), 41. Moro (Kalousek), 45. Kalousek (Moro), 47. Jakub Bauer (Štryncl, Sedláček) - 3. Šlauf (Heřman). Vyloučení: 7:8. Využití: bez využití. Střely na branku: 37:24.

Karlovy Vary: Jakubal - Klož, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek, Kupka - Kosourek, Jakub Bauer, Margeta, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga, Moro, Račanský, Petružálek, Kalousek, Jan Bauer

Plzeň: Štelmach - Slaba, Kreuzman, Černý, Mareš, Krňoul, Urbánek - Kepl, Suchý, Houdek, Setikovský, Hobl, Heřman, Fürbacher, Kampf, Mareš, Šlauf, Vrba

Hosté si po posledních dobrých výsledcích přijeli pro body. Keramice však vyšel jen začátek utkání. Naši mladíci pak již soupeři skórovat nedovolili. Karlovarští o výhře definitivně rozhodli výtečnou třetí třetinou, kterou vyhráli 3:0.

HC Energie - HC Sparta 1:1

Branky: 31. Moro (Petružálek, Loučka) - 15. Bezouška. Vyloučení: 4:6. Využití: bez využití. Střely na branku: 24:36.

Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek, Kupka - Kastourek, Jakub Bauer, Margeta, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Moro, Račanský, Petružálek, Kalousek, Jan Bauer

Sparta: Novák - Kanov, Vojta, Klouček, Slezák, Protivný, Martin Ton, Sosnovec, Karel Ton, Hron, Freiberg, Kratzer, Drak, Dulovec, Vach, Bezouška, Hertl, Štěpánek, Loutocký

Zápas měl výbornou úroveň s dramatickými situacemi na obou stranách. Remíza je spravedlivá.

9.třída

Plzeň - Karlovy Vary 8:1 (1:0, 3:1, 4:0)
Branka: Schmidt.

Pro deváťáky to bylo první mistrovské utkání s kvalitním soupeřem, což se projevilo především ve hře v obranném pásmu, kde jsme vlastně do dnešního utkání strávili minimum času. Přesto ještě v patnácté minutě druhé třetiny byl stav 2:1, ale dva slepené góly ke konci této části hry rozhodly o osudu celého utkání.

8.třída

Plzeň - Karlovy Vary 8:1 (3:1, 2:0, 3:0)

Branka: Juriš.

Po sérii vítězných utkání přišla prohra. Všechny branky soupeře vstřelil velmi silný první útok. "My, navíc, aniž bych to chtěl říct jako omluvu, jsme byli oslabeni o dva výkonnostně nejlepší obránce, což se muselo proti takovému soupeři projevit," vyjádřil se k utkání trenér karlovarského mužstva.

7. třída

Karlovy Vary - Plzeň 0:5

Sedmáci dostali lekci v tvrdosti i produktivitě.

6.třída

Karlovy Vary - Plzeň 4:3

Branky: Král 2, Schusser, Kratochvíl.

Šestá třída odehrála výborné utkání a uštědřila Plzni první porážku v soutěži.

5. třída

Karlovy Vary - Kadaň 7:2

Branky: Vachovec 4, Frank, Vrzal, Vaněk.

Jednoznačné vítězství domácích po dobré kombinační hře především ve druhé třetině. Karlovarští si připsali jednoznačné vítězství. Za zmínku stojí dobrá kombinační hra především ve druhé třetině.

4. třída

Karlovy Vary - Kadaň 4:5

Branky: Červenka 2, Kysela, Táborský.

Utkání s vyspělým soupeřem se pro nás vyvíjelo dobře. Dvakrát jsme vedli, ale Kadaň vždy srovnala. Byla škoda že se nám nepovedlo odskočit na rozdíl dvou branek. Soupeř byl nakonec šťastnější a podařilo se mu vstřelit vítěznou branku. "Výkon mužstva byl na hranici jeho maxima a jako trenér jsem mohl být s výkonem spokojen," řekl na adresu svých svěřenců trenér Jaroslav Kliment.