Generální partner



Hlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 20.1. K. Vary - Vsetín 1:2 | JUN: 20.1. Olomouc - K. Vary 5:3 | SDO: 20.1. Vítkovice - K. Vary 1:2 | MDO: 18.1. Ústí - K. Vary 1:2

Mannheim obhájil zlato, energetici na memoriálu sedmí

Mannheim obhájil zlato, energetici na memoriálu sedmí

17.12.2017 | Michal Slavík, David Sokol

Druhý ročník Memoriálu Václava Šinágla ovládli, stejně jako před rokem, mladší dorostenci německého Mannheimu. Ve finále v prodloužení porazili Duklu Jihlava. Oba finalisté vzešli ze skupiny A, ve které hrála i domácí Energie. Ta v končeném účtování skončila sedmá, jejím nejlepším hráčem byl vyhlášen Alexandr Remeš.

Další informace

Propozice a časový rozpis turnaje
Fotogalerie

Tabulky skupin - konečné

Skupina A

HC Dukla Jihlava         9:4  9
Jungadler Mannheim       7:5  6
EC Red Bull Salzburg     3:6  5
HC Energie Karlovy Vary  6:10 4

Skupina B

Bílí Tygři Liberec       7:2  10
Piráti Chomutov          7:1  9
HC Oceláři Třinec        5:9  4
EC-KAC Klagenfurt        1:8  1

Výsledky - skupiny

Pátek 15. prosince - velká hala

HC Energie Karlovy Vary - HC Dukla Jihlava 2:2, 1:2
Branky a nahrávky (1. utkání): 13. Vondráček (Botoš), 19. Remeš (Mareček, Vondráček) - 7. Machovský (Menšík, Kratochvíl), 17. Havel.
Branky a nahrávky (2. utkání): 6. Korčmaroš (Remeš) - 8. Chvátal, 9. Brož.

EC Red Bull Salzburg - Jungadler Mannheim 2:0, 1:0
Branky a nahrávky (1. utkání): 4. Hänelt (Feist, Haas), 19. Winkelmann (Haas, Okonkwo).
Branky a nahrávky (2. utkání): 11. Feist (Kerber).

HC Energie Karlovy Vary - EC Red Bull Salzburg 0:0, 2:0
Branky a nahrávky (2. utkání): 6. Korčmaroš (Pohanka, Šmajda), 13. Pohanka (Mareček).

Jungadler Mannheim - HC Dukla Jihlava 1:0, 0:1
Branky a nahrávky (1. utkání): 9. Samanski.
Branky a nahrávky (2. utkání): 4. Kravec (Augusta, Kochrda).

Pátek 15. prosince - malá hala

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 0:1, 0:0
Branky a nahrávky (1. utkání): 19. Chmelař (Jakubec).

HC Oceláři Třinec - EC-KAC Klagenfurt 2:0, 1:1
Branky a nahrávky (1. utkání): 14. Przybyla, 19. Buják (Kašpárek).
Branky a nahrávky (2. utkání): 9. Ramík (Chovaniak) - 14. Raab (Sunitsch, Van Es Finn).

Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 2:0, 2:0
Branky a nahrávky (1. utkání): 13. Vrhel (Štefančík, Klika, 17. Vrhel (Štefančík, Čech).
Branky a nahrávky (2. utkání): 6. Svoboda (Čech), 20. Spudich (Vrhel).

Bílí Tygři Liberec - EC-KAC Klagenfurt 1:0, 1:0
Branky a nahrávky (1. utkání): 2. Vodlan (Jenčovský).
Branky a nahrávky (2. utkání): 7. Vodlan (Jenčovský).

Sobota 16. prosince - velká hala

Jungadler Mannheim - HC Energie Karlovy Vary 3:0, 3:1
Branky a nahrávky (1. utkání): 3. Elias, 10. Kälble (Samanski, Ramoser), 20. Zbraranski (Elias, Samanski).
Branky a nahrávky (2. utkání): 3. Dziambor (Samanski), 13. Kälble (Ramoser), 19. Elias (Samanski) - 15. Bílek (Remeš, Korčmaroš).

HC Dukla Jihlava - EC Red Bull Salzburg 1:0, 3:0
Branky a nahrávky (1. utkání): 19. Čermák (Brož).
Branky a nahrávky (2. utkání): 5. Menšík, 11. Čermák (Havel), 16. Menšík.

Sobota 16. prosince - malá hala

Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 3:1, 1:1
Branky a nahrávky (1. utkání): 1. Nezbeda (Chmelař), 14. Kovář (Duschka, Strnad), 20. Kovář - 5. Petrovský (Macháček).
Branky a nahrávky (2. utkání): 14. Strnad (Jansa) - 3. Petrovský (Kašpárek).

EC-KAC Klagenfurt - Piráti Chomutov 0:2, 0:1
Branky a nahrávky (1. utkání): 1. Vrhel (Čech), 12. Vrhel (Štefančík, Čech).
Branky a nahrávky (2. utkání): 17. Štefančík (Vaněk).

Výsledky - semifinále

HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov 5:2
Branky a nahrávky: 7. Machovský (Havel, Čermák), 17. Menšík (Mihulka), 18. Čermák, 26. Havel, 27. Sapík - 28. Štefančík (Vrhel), 60. Štefančík (Vrhel, Pöschl).

Jungadler Mannheim - Bílí Tygři Liberec 6:5
Branky a nahrávky: 6. Elias (Samanski, Zbraranski), 12. Pronin (Elias, Kälble), 20. Zbraranski (Elias, Dziambor), 25. Tuchel (Stowasser, Elias), 27. Elias, 60. Samanski - 30. Kollert (Nezbeda, Kovář), 31. Hladík (Jiruš, Nezbeda), 43. Nezbeda, 52. Jiruš (Nezbeda), 54. Strnad (Kovář, Hladík).

Výsledky finále

o 1. místo:
HC Dukla Jihlava - Jungadler Mannheim 2:3p
Branky a nahrávky: 41. Menšík (Kravec), 56. Kratochvíl (Polodna) – 41. Elias (Zbraranski), 53. Elias, 63. Dziambor (Zbraranski).

o 3. místo:
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 1:4
Branky a nahrávky: 52. Štefančík (Vaněk) – 16. Jiruš (Šedivý), 38. Chmelař (Šedivý), 38. Nezbeda (Strnad), 60. Jiruš.

o 5. místo:
KAC Klagenfurt - HC Oceláři Třinec 1:8
Branky a nahrávky: 29. Sunitsch - 13. Ramík (Králík, Kyselý), 26. Wardas (Chovaniak, Králík), 28. Macháček (Stročka), 44. Wantulok (Ramík, Kašpárek), 46. Przybyla (Hykl), 49. Wardas (Kašpárek), 50. Chovaniak, 56. Wardas.

o 7. místo:
HC Energie Karlovy Vary - Red Bull Salzburg 3:1
Branky a nahrávky: 15. B. Vondráček (Botoš), 31. Botoš (Korčmaroš, Sapoušek), 60. Korčmaroš - 51. Mackner (Koller).

Nejlepší hráči turnaje z jednotlivých týmů

Haakon Hänelt - EC Red Bull Salzburg
Alexandr Remeš - HC Energie Karlovy Vary
Petr Brož - HC Dukla Jihlava
Florian Elias - Jungadler Mannheim
Stanislav Vrhel - Piráti Chomutov
Jaroslav Chmelař - Bílí Tygři Liberec
Elias Dobnig - EC-KAC Klagenfurt
Tommy Wardas - HC Oceláři Třinec