Generální partner



Hlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 24.1. Třebíč - K. Vary od 17:30 | JUN: 20.1. Olomouc - K. Vary 5:3 | SDO: 20.1. Vítkovice - K. Vary 1:2 | MDO: 18.1. Ústí - K. Vary 1:2

KV Arena o víkendu přivítá vánoční Carlsbad Cup

KV Arena o víkendu přivítá vánoční Carlsbad Cup

28.12.2017 | Jakub Mahr, foto Ondřej Dorot

Nadcházející víkend bude v KV Areně patřit mládežnickému hokeji! Hlavní hala bude v pátek 29. prosince a v sobotu 30. prosince hostit mezinárodní turnaj kategorie starších žáků (U14). Přijďte podpořit i vy mladé energetiky, které čekají souboje se zahraničními soupeři z Kanady a Německa!

Zúčastněné týmy

HC Energie Karlovy Vary (CZE)
Jungadler Mannheim (GER)
HC Slavia Praha (CZE)
HC Motor České Budějovice (CZE)
HC Bílí Tygři Liberec (CZE)
Grey Bruce Highlanders (CAN)

Časový plán turnaje

Pátek 29. prosince

09:00 HC Energie Karlovy Vary - Jungadler Mannheim
10:10 HC Slavia Praha - HC Motor České Budějovice
11:20 HC Bílí Tygři Liberec - Grey Bruce Highlanders
12:30 HC Motor České Budějovice - HC Energie Karlovy Vary
13:40 Grey Bruce Highlanders - HC Slavia Praha
14:50 Jungadler Mannheim - HC Bílí Tygři Liberec
16:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha
17:10 HC Motor České Budějovice - Jungadler Mannheim
18:20 HC Slavia Praha - HC Bílí Tygři Liberec
19:30 Jungadler Mannheim - Grey Bruce Highlanders

Sobota 30. prosince

09:00 HC Bílí Tygři Liberec - HC Motor České Budějovice
10:10 Grey Bruce Highlanders - Energie Karlovy Vary
11:20 Jungadler Mannheim - HC Slavia Praha
12:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Bílí Tygři Liberec
13:40 HC Motor České Budějovice - Grey Bruce Highlanders
14:50 utkání o 5.místo (5.-6.)
16:00 utkání o 3.místo (3.-4.)
17:10 utkání o 1.místo (1.-2.)

Systém turnaje

Základní část

  • Každý tým sehraje v zákl.části celkem 10 miniutkání systémem „2x každý s každým“.
  • Vždy 2 miniutkání se stejným soupeřem po sobě.
  • Každé miniutkání v délce 15 minut čistého času.
  • Úprava ledu po každých 30ti odehraných minutách.
  • Za vítězství 2 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů.
  • Tresty ve zkrácené délce (1 min., 3 min., 7 min.,…).
  • V případě vyloučení hráče do konce utkání (osobní trest či trest ve hře) v průběhu prvního miniutkání, nesmí tento hráč nastoupit ve druhém miniutkání se stejným soupeřem.
  • V tabulce základní části bude bodově ohodnoceno každé miniutkání zvlášť.

Finálová část

  • Družstva na 5. a 6. místě po základní části spolu sehrají utkání o 5. místo.
  • Družstva na 3. a 4. místě po základní části spolu sehrají utkání o 3. místo.
  • Družstva na 1. a 2. místě po základní části spolu sehrají utkání o 1. místo.
  • Hrací doba 2x15 minut čistého času, se samostatnými nájezdy v případě nerozhodného stavu po 30-ti minutách.
  • Úprava ledu po každých 30-ti odehraných minutách.
  • Tresty ve zkrácené délce (1 min., 3 min., 7 min.,…).