Fotografie ze zápasu s Libercem

K a r l o v y V a r y - Dlouho prohrávala Energie s hostujícím Libercem 0:1. Do třetí třetiny však nastoupili domácí o poznání lépe a pozásluze vyrovnali, otočili vývoj utkání a nakonec vyhráli. Série neporazitelnosti Energie skončila ve Vítkovicích, ta domácí však pokračuje. Energie doma neprohrála již od utkání se Zlínem. Od tohoto zápasu vyhráli karlovarští hokejisté na svém ledě již sedm utkání a jednou remizovali.

První velká šance Liberce. Musil se ocitl za obránci Enegie. Kučera byl připraven a jistým zákrokem zachránil.

Za Energii právě vyrovnal Ladislav Svoboda.

Ladislav Svoboda dvakrát během krátké chvíle ze stejného místa nebezpečně střílel na branku hostí. Koťátko se však vyznamenal a jistě zakročil.

Do šance se natlačil liberecký Kropáč. Marek Topoli mu však důrazně vyhradil ochrané pásmo kolem Kučery.

Koťátko se bezmocně ohlíží za druhou brankou v jeho síti.

Vojtěch Polák s rukama nad hlavou objel celé kluziště užívajíc si radosti publika nad jeho vedoucí brankou.

Brankář Liberce Jan Koťátko podal výborný výkon. Chyby hostující obrany mu však zabránili vychytat pro Liberec body.

Obránce Energie Dmitri Rodine.

Útočník Liberce Miroslav Hájek.

Kapitán Bílích tygrů Aleš Vála.

Obránce Petr Punčochář.

Útočník domácí Energie Libor Pavliš s obráncem Liberce Angelem Kstevem.

Střelec vítězné branky, hrdina zápasu a miláček publika reprezentant Vojtěch Polák s Kamilem Koláčkem, který ve třetí třetině zasáhl do hry.