Lukáš Mensator: Vary si za 11 let v nejvyšší soutěži play off zaslouží

I přes to, že může být po dnešku brankářská jednička varského týmu Lukáš Mensator spokojen, začátek hry nehodnotí jako příliš dobrý a to hlavně kvůli dvěma brankám do šesti minut. O tom a i dalších věcech přinášíme krátký rozhovor.
Jak se Vám dnes hrálo a hlavně, jak se Vám chytalo?
Ten začátek byl docela divoký, asi pro oba gólmany. Bylo minimum střel, v šesté minutě to bylo už 2:2. Postupem času jsem se ale zapracoval a dopadlo to dobře.
Vyvodíte z toho nějaké důsledky na zítřek?
To je jeden zápas ze sedmi možných a my se snažíme ve všech zápasech odvést maximum, abychom si neměli co vyčítat a určitě půjdeme zítra do boje se stejným odhodláním jako dnes.
Bylo skoro vyprodáno. Jak moc berete fanoušky za zády jako povzbuzení?
Pro Vary je to veliká událost, za 11 let v extralize si Play off fanoušci zaslouží. Těch posledních 5 minut si dnes očividně užívali a my jsme rádi, dobře se na to dívá, když je plná hala. Teď, když bude nová aréna, tak doufám, že přilákáme i více lidí.