Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

A-TÝM: 24.1. Třebíč - K. Vary od 17:30 | JUN: 20.1. Olomouc - K. Vary 5:3 | SDO: 20.1. Vítkovice - K. Vary 1:2 | MDO: 18.1. Ústí - K. Vary 1:2

Nicolas s maminkou si převzali 45 tisíc! Děkujeme všem dražitelům

Nicolas s maminkou si převzali 45 tisíc! Děkujeme všem dražitelům

13.12.2016 | Klub

Těsně před zahájením pátečního utkání Energie s Libercem proběhlo přímo na ledové ploše KV Areny slavnostní předání sponzorského daru mamince hendikepovaného tříletého chlapce Nicolase Úbla z Chebu. Sponzorský dar, poskytnutý naším klubem z výtěžku charitativní aukce hraných dresů ze sezony 2015/16, spolu s příspěvkem od hráčů i členů realizačního týmu A-mužstva, v celkové výši 45.000 Kč, převzala od kapitána A-týmu Václava Skuhravého a marketingové manažerky klubu Ing. Hany Petrželkové maminka tříletého Nicolase.

Chlapec odmalička bojuje s obrnou pravé poloviny těla a mnoha dalšími zdravotními problémy a dlouhodobě podstupuje intenzívní rehabilitační léčbu. Právě na úhradu rehabilitačního pobytu v roce 2017 rodiče malého chlapce poskytnutý sponzorský dar využijí.

Děkujeme všem dražitelům i všem zúčastněným za podporu dobré věci, a přejeme malému Nicolasovi hodně štěstí a co největší pokroky!