Pátá třída v Praze stříbrná

K a r l o v y  V a r y - V neděli 12. prosince 2003 se karlovarská pátá třída zúčastnila turnaje na ledě pražské Slavie. V konfrontaci se Zvolenem, Litoměřicemi a Slavií obsadili velmi pěkné druhé místo. V rozhodujícím utkání celého klání podlehli svěřenci trenéra Jaroslava Klimenta domácí Slavii 2:4. Ocenění pro nejlepšího technického hráče turnaje převzal karlovarský Jiří Formánek. O víkendu se hrála i další střetnutí většiny mládežnických kategorií.

Extraliga juniorů

HC Vsetín - HC Energie Karlovy Vary 3:3 (2:1, 1:1, 0:1)
Branky: Mudra, Bušta, Hamrle. Asistence: Tomáš Prštický, Kocek.

Ztracený bod ze zápasu s Opavou získali junioři nečekaně na ledě vedoucího týmu moravské skupiny. Karlovarští se dostali do vedení brankou Mudry, domácí sice stačili ještě do první přestávky skóre otočit, ale ve druhé části opět vrátil Energii na soupeřovu úroveň Bušta. Vyrovnaný stav však trval pouze jedenáct vteřin. Hosté se nevzdali a pět minut před koncem utkání přesnou střelou vyrovnal Hamerle.

9. třída

HC Tábor – HC Energie Karlovy Vary 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Branky: T. Rohan 2, Szakal. Asistence: Záhora, Polák.

Soupeř začal utkání ve velmi svižném tempu a aktivita mu vydržela po celou první třetinu. Skóre 1:1 po jejím skončení bylo pro karlovarské mladíky milosrdné. Od poloviny utkání ale začali přebírat taktovku utkání, byli jednoznačně lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.

8. třída

HC Tábor – HC Energie Karlovy Vary 1:8 (0:4, 1:0, 0:4)
Branky: Mistoler 2, Balšan 2, Kellner, Chodounský, Šaling, Zíka. Asistence: Kellner, Tomeček, Mistoler, Šaling, Hodek, Čižniar.

Karlovarští soupeře za začátku duelu dokonale zaskočili, když již po dvou minutách vedli 2:0. Ve druhé třetině je ovšem postihl velký herní výpadek, který domácí potrestali pouze jedním gólem. Závěrečná část byla opět pod taktovkou Západočechů, jež svůj slušný výkon podpořili i dobrou koncovkou.

7. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 4:5 (2:2, 1:0, 1:3)
Branky: Vachovec 2, Chodounský, Kratochvíl. Asistence: Frank 2, Hromádka, Schusser Domácí předvedli v utkání řadu hrubých chyb, které soupeř nemilosrdně trestal a po zásluze si tak odvezl dva body.

6. třída

HC Energie Karlovy Vary - HC Tábor 11:1 (1:0, 6:1, 4:0)
Branky: Vaněk 3, Kverka 2, Fejtl 2, Tretjakov 2, Baar, Fišar. Asistence: Baar 3, Vaněk 2, Fejtl 2, Kverka, Kostroun, Vedral, Šteg, Tretjakov.

O jednoznačném vítězství domácích rozhodla především druhá třetina, ve které karlovarští šesťáci nastříleli půltucet branek. Dobrou kombinační hrou táborskou obranu úplně rozebrali a několikrát skórovali do prázdné branky.

5. třída

HC Energie Karlovy Vary – HC Louny 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
Branky: Formánek 3, Frk 3. Asistence: Vrána 2, Kovařík, Troška, Hluchý.

Až na šestiminutový herní výpadek ve druhé třetině se karlovarské páté třídě utkání s vítězem skupiny B severočeského regionálního přeboru velmi vydařilo. Karlovarští zaslouží pochvalu za to, že utkání zvládli i když se jim ve druhé třetině nedařilo. Zvláštní ocenění zaslouží oba úspěšní střelci.