Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Spartak byl fotbalovější, přiznal David Zucker

Spartak byl fotbalovější, přiznal David Zucker

19.6.2012 | Jan Čech (Karlovarský deník)

Čtvrteční přátelské utkání s fotbalisty Chodova střelecky nejlépe vyšlo Davidu Zuckerovi. Čtyřiadvacetiletý útočník za Energii vstřelil dvě branky, a výrazně tak přispěl k zisku pomyslného bodu za remízu 6:6. „Divákům se utkání muselo líbit,“ uvedl v našem rozhovoru o průběhu letní přípravy.

Jak byste utkání s Chodovem zhodnotil?
Bylo vidět, že Spartak je daleko fotbalovější. Myslím si, že kdyby o poločase nevystřídali hráče z A-týmu a nenasadili béčko, tak si s námi hodně hráli. Na druhou stranu nám chyběli tři nejlepší fotbalisté. Tomáš Závorka, Lukáš Pech nebo Vašek Skuhravý náš vždy dokážou podržet ve středu hřiště. Nakonec padlo hodně branek a utkání se muselo divákům líbit.

Přišlo jich přes tři sta…
Myslím si, že atmosféra byla parádní. Nejvíce si to užívaly děti. Prostě všichni se dokázali bavit.

Před časem jste se vrátili ze soustředění na Moravě. Jaké bylo?
První dny byly po fyzické stránce hodně náročné. Pak přišly na řadu různé soutěže. Podle mého to bylo super. Byli jsme pohromadě jako parta a užívali jsme si to.

Čeká vás ještě pár týdnů poctivé práce a pak dovolená. Kam se vy osobně chystáte?
Zatím ještě vybíráme. Momentálně se soustředím na přípravu, kterou musíme naplno odmakat. Musíme se pořádně připravit na novou sezonu. Pak si na chvilku oddychneme a na konci července půjdeme na ledovou plochu.

Do přípravy na ledě zbývá ještě dost času. Co se do té doby může stát? Fanoušci vyhlížejí posily, a ty zatím nepřicházejí…
Momentálně ne. Pracujeme s kádrem, který je k dispozici, a co se týče nějakých příchodů, tak to je otázka na vedení klubu. Někdo už k nám přišel. Máme v týmu hodně hráčů, kteří chtějí hrát a musí to jen ukázat.

Díky za rozhovor!