Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Diskusní forum

Klub a redakce si vyhrazují právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé a nesmyslné příspěvky a příspěvky poškozující dobré jméno klubu.

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-21" |  vypnout filtr
 
1234567>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Vosa1
 
karma +980 Reagovat
Vosa1 | Karlovy Vary
21.4.2017, 23:46
 
 
Petr Vlk (HC Dukla Jihlava): Samozřejmě jsme rádi, že to takhle dopadlo. Oslavy teď patří více hráčům než nám trenérům, protože ještě máme utkání před sebou a celou soutěž nechceme zdegradovat. Zdravotní stavy hráčů jsou jedna věc, ale poslední utkání chceme odehrát důstojně. Kluci dneska odvedli výborný výkon s ohledem na to, co mají v nohou a na počet lidí, kteří hrají. Další věc je zdravotní stav hráčů. Jsme maximálně spokojeni, více k tomu není co říct. Už v minulém utkání, když jsme vyhráli v Budějovicích, jsem věřil tomu, že doma Pardubice vyhrají. Postupu jsem uvěřil až se sirénou oznamující konec třetí třetiny a dokud nezahoukala, tak to prostě nebylo. Když zápas skončil, tak jsme šli do kamrlíku a už jsme se s kolegou chystali na další zápas proti Pardubicím.

Tak snad to nejsou jen kecy Smajlík
 
 
RudaPejcharjebuh
 
karma +107 Reagovat
 
Ten smajlík je překlep
 
 
RudaPejcharjebuh
 
karma +107 Reagovat
 
Nic proti Dukle, ale ta si v každý dekádě zahraje rok kvůli tradici. To je hozená rukavice pro Kladno, Budějárny nebo letošního sestupujícího Smajlík
 
 
Viking67
 
karma +873 Reagovat
Viking67 | pechy je bůh
21.4.2017, 21:47
 
 
Reakce na Geller: tak poslední 3 roky se tu píše v průbě...
Přesně tak vloni bych to ty bandě věčně otrávenych primadon fakt přál, nakonec to tu zachránil Venca. Tak je tyhle mladý party fakt škoda. Mají na to pokud zůstanou spolu,aby to vybojovali zpátky. Teď jde o to jaká bude vůle. My jsme ty poslední o koho půjde.
 
 
Asifanda
 
karma -160 Reagovat
Asifanda | Karlovy Vary
21.4.2017, 21:44
 
 
Reakce na Vosa1: Moje slova :(...
Naše slzy Smajlík Smajlík
 
 
Vosa1
 
karma +980 Reagovat
Vosa1 | Karlovy Vary
21.4.2017, 21:36
 
 
Reakce na Geller: tak poslední 3 roky se tu píše v průbě...
Moje slova :(
 
 
Geller
 
karma +254 Reagovat
21.4.2017, 21:25
 
 
tak poslední 3 roky se tu píše v průběhu sezóny, že se to nedá ten hokej ať radši spadnou, že jsme pro smích a když se tak stane tak všichni nadávaj, že se tak stalo...já myslim, že loni by nás to tak nebolelo jako letos, kdy jsme postavili sympatickej tým... to je na tom fakt nejhorší..
 
 
Ovechkin08
 
karma +962 Reagovat
21.4.2017, 21:24
 
 
Reakce na JirkaHCS: Já nepřekrucuji pravda. Za Vendelem ...
S těma posledníma větama souhlas Smajlík Už jsem tu psal loni, že jedině sestup může tenhle klub nakopnout někam jinam, než je teď a poslední roky... Bohužel tu má spousta lidí pravdu, že WSM liga by se tady taky nikdy hrát nemusela, ne se současným vedením... A proto bych třeba lehce doufal v to, že se toho může chopit skupina lidí, kterým tady půjde opravdu o trochu víc... Ale to je tak úžasnej scénář, že tomu chybí už jenom jednorožci...
 
 
JirkaHCS
 
karma -4 Reagovat
21.4.2017, 21:20
 
 
Reakce na Ovechkin08: Ach jo, dalsi mudrlant :) Jasne, z...
Já nepřekrucuji pravda. Za Vendelem jde skoro 10 bodů, o to se nehádám. Ale kdyby po první sezóně v Playout se hráblo do systému, tak se nemuselo hrát další tři roky a z toho dva roky baráž... to jsou kdyby, stejně tak, co kdybychom ty body měli, kdyby Venca netrolil. Stejně tak kdybychom to vedli normálně, nemusela být baráž. Já se vsadím, že Pardubky příští rok půjdou na titul. Vezmou si z toho ponaučení. My, když bychom se udrželi, budeme hrát opět play-out.
 
 
hati
 
karma +2 Reagovat
hati | Ostrov
21.4.2017, 21:20
 
 
Reakce na FeryBo: Ze všeho me mrzi to,ze pokud se tu bud...
Kádr se už před sezónou stavěl na WSM, tak doufejme, že pušky udržíme a necháme je jen formou hostování v ELH ještě více rozehrát. Jsem zvědav, jak se bude Dukle dařit v ELH. Ježek by snad musel dávat 12M, aby se mohl točit. Pokud Dukla razantně neposílí, tak budou kořist pro příští barážníky, ale mohl by to pro ně být slušný impuls kvůli stadionu.
 
 
Ovechkin08
 
karma +962 Reagovat
21.4.2017, 21:17
 
 
Reakce na JirkaHCS: Paráda klucí varští, tak tu teď háze...
Ach jo, dalsi mudrlant Smajlík Jasne, ze za tohle vsechno muze predevsim nas skvely zokej... Ale vse, co tu je na Vencu (a tyka se jen basze!!!), je priste pravda... takze neprekrucuj slova, ktery tu nikdo nepouziva nebo bez delat politiku Smajlík
 
 
JirkaHCS
 
karma -4 Reagovat
21.4.2017, 21:14
 
 
Paráda klucí varští, tak tu teď házejte hnůj na Vendela. Jediný viník je Vaněk a celkově manažment, který tu neudržel nikdy pořádného trenéra, pořádné hráče (protože se jim věčně dlužili peníze - to je prostě fakt) a protože tu není dlouhodobě koncepce.. vlastně je, řízený sestup. 3 roky zpět Záchrana před Pout, 2 roky zpět záchrana v Pout, 1 sezóna zpět záchrana v baráži a letos na 88% sestup. Ale může za to Venca. I za ty sezóny, kdy hrál v Kladně.
Každý soudný fanoušek by si měl přát sestup, odchod GM a uzdravení klubu.
 
 
asifanda
 
karma -160 Reagovat
asifanda | Karlovy Vary
21.4.2017, 21:05
 
 
Reakce na three7: Vsetín i Havířov jsem nesnášel a teď j...
Děčín,Jablonec,Řisuty,Klatovy nebo Vřesová,Cheb????? ukáže čas Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
FeryBo
 
karma +990 Reagovat
21.4.2017, 21:04
 
 
Ze všeho me mrzi to,ze pokud se tu bude pristi rok hrát aspon ta WSM tak pochybuju ze se tu udrží naše mladé pušky...kord kdyz tu krouží hladoví psi treba zez Plzně Smajlík to ze spadnem...o to si koledujem uz nějakou tu sezónu,stejne nechodí lidi a vedení si kolikrát z nás spis děla zadel,nadává se tu na marketing,informovanost atd....tak treba tomu to tady akorát prospěje,procisti se to....upřímně sam tomu neverim, ze se tak stane a půjdou od koryt ty co uz tam dávno nemaj co dělat,ale byla by to malinka naplast a vidina v lepší zítřky...ale ten odchod těch mladých co to tu mohli táhnout bude mrzet vic
 
 
dimmuborgir
 
karma +5251 Reagovat
dimmuborgir | Olomouc
21.4.2017, 21:03
 
 
Nazdar fandové hokeje, neuvažovali jste někdy o defenestraci MVGM ? Těm , co ho mají rádi se omlouvám, ale většího hňupa v našem hokeji snad není. Pouze hňup, si vyřadí z kádru kluka, co má 4 asistence a +2 body, tím ho potrestal, že podepsal smlouvu jinde bez jeho vědomí, pánové, věřil jsem tomu, že ELH zachráníte bez ztráty kytičky, co jste předvedli, tak to je s odpuštěním směšný, dnešní výsledek v Iglau byl jasnej, vsadil jsem si na to, ačkoliv normálně nesázím. Nelituju. Kopněte MVGM do nevoňavé tmy....do letošnísezony jsem vás rád neměl, nicméně letos jste hráli pod Tlačilem fajn hokej. proto moje letošní sympatii ke KV....
 
 
three7
 
karma +951 Reagovat
three7 | Karlowé Warë
21.4.2017, 21:00
 
 
Vsetín i Havířov jsem nesnášel a teď je možná ani ve WSM nepotkáme, když to tu nějakej **** potopí celý.... :(
 
 
asifanda
 
karma -160 Reagovat
asifanda | Karlovy Vary
21.4.2017, 20:58
 
 
píšu nuli,ale myslím nuly Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
asifanda
 
karma -160 Reagovat
asifanda | Karlovy Vary
21.4.2017, 20:57
 
 
nula od nuly pojde Smajlík Smajlík GMVM to vybudoval,Venca a spol to vyhráli Smajlík Smajlík teď to poslali do kopru,respektive do Pardubic Smajlík Smajlík začínáne od nuli Smajlík Smajlík možná mluví ze mě zášť,ale je to tak-čo bolo,to bolo terazky sme v pralese Smajlík Smajlík život jde dál tak uidíme Smajlík Smajlík
 
 
Somino
 
karma +272 Reagovat
21.4.2017, 20:56
 
 
hoši klid-zaručene info od Davida Hrušky...ted kalí s Holoubkem v Praglu a světe div se.

Holoubek hned po utkaní volal Ščerbanovi a scenař na nedeli.
hračum dukly slíbeno-100 litru na hlavu hracum,funkcionarum,uklizecce
-po utkání Dolly
- 1000000 na posily
-a post MVGM v dukle

Tak klídek,ale podstatne porazit motor kterej jede na vejlet Smajlík Smajlík Smajlík
Člověku tu už jebe po sestupu,njn wsm
 
 
Ovechkin08
 
karma +962 Reagovat
21.4.2017, 20:55
 
 
Reakce na viking67: Určitě máš pravdu v tom že mu baráž...
Jasne ze tehle faktoru najdeme daleko daleko vic... Fakt se staci podivat, jak jsme darovali body v x zapasech (nejvic asi v obou domacich s PCE)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.