Generální partner



Hlavní partneři
Podpora mládeže

Tabulky mládeže

Výsledky - extraliga staršího dorostu

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KOM KVA LET LIB LIM MBL OLO PCE PLM SLA SLZ SPA TRI VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Skupina D 22.10.2017 SLZ JIH 5:3
Skupina A 21.10.2017 CHM KVA 0:2
Skupina E 21.10.2017 ZLN VIT 1:2
Skupina D 21.10.2017 KOM OLO 5:3
Skupina C 21.10.2017 PCE HBR 5:1
Skupina B 21.10.2017 SPA SLA 3:4p
Skupina B 21.10.2017 LIB MBL 3:2sn
Skupina E 21.10.2017 TRI HAV 4:2
Skupina C 21.10.2017 HKM CEM 4:3
Skupina A 21.10.2017 PLM KLA 7:4
Skupina D 21.10.2017 SLZ JIH 6:1
Skupina D 20.10.2017 KOM OLO 6:0
Skupina A 20.10.2017 KLA LIM 6:5
Skupina A 20.10.2017 KVA PLM 5:3
Skupina B 20.10.2017 MBL LET 4:0
Skupina C 20.10.2017 PCE CEM 2:1sn
Skupina E 20.10.2017 HAV VSE 4:2
Skupina C 20.10.2017 HBR ZNS 4:2
Skupina B 20.10.2017 SLA LIB 3:0
Skupina E 20.10.2017 TRI VIT 1:4
Skupina A 18.10.2017 LIM KVA 2:4
Skupina C 17.10.2017 PCE HKM 2:0
Skupina D 14.10.2017 SLZ WAB 9:0
Skupina E 14.10.2017 VIT VSE 8:0
Skupina C 14.10.2017 ZNS CEM 1:3
Skupina A 14.10.2017 PLM CHM 4:2
Skupina E 14.10.2017 TRI ZLN 1:4
Skupina B 14.10.2017 LIB SPA 2:3sn
Skupina D 13.10.2017 KOM JIH 2:4
Skupina E 13.10.2017 ZLN VSE 2:4
Skupina C 13.10.2017 CEM HBR 7:5
Skupina D 13.10.2017 SLZ WAB 8:0
Skupina E 13.10.2017 VIT HAV 0:3
Skupina B 13.10.2017 SPA LET 4:1
Skupina B 13.10.2017 SLA MBL 4:1
Skupina D 12.10.2017 KOM JIH 2:3p
Skupina D 7.10.2017 WAB JIH 2:3
Skupina D 7.10.2017 OLO SLZ 3:5
Skupina B 7.10.2017 LIB LET 4:0
Skupina A 7.10.2017 CHM KLA 0:4
Skupina A 7.10.2017 PLM LIM 4:3
Skupina E 7.10.2017 ZLN HAV 4:0
Skupina B 7.10.2017 SPA MBL 4:2
Skupina C 7.10.2017 HKM HBR 7:3
Skupina C 7.10.2017 PCE ZNS 4:2
Skupina E 7.10.2017 TRI VSE 5:4
Skupina E 6.10.2017 VIT ZLN 6:1
Skupina D 6.10.2017 JIH SLZ 1:8
Skupina B 6.10.2017 SLA SPA 1:3
Skupina C 6.10.2017 CEM HKM 2:3
Skupina A 6.10.2017 KLA PLM 2:9
Skupina A 6.10.2017 KVA CHM 3:1
Skupina C 6.10.2017 HBR PCE 3:3
Skupina E 6.10.2017 HAV TRI 2:5
Skupina D 5.10.2017 OLO KOM 3:4
Skupina B 5.10.2017 MBL LIB 2:3sn
Skupina D 30.9.2017 KOM SLZ 0:7
Skupina E 30.9.2017 VSE HAV 1:0
Skupina C 30.9.2017 ZNS HBR 3:2
Skupina C 30.9.2017 CEM PCE 5:3
Skupina A 30.9.2017 LIM KLA 2:3p
Skupina B 30.9.2017 LET MBL 3:4
Skupina A 30.9.2017 PLM KVA 3:2
Skupina E 30.9.2017 VIT TRI 5:2
Skupina D 30.9.2017 WAB OLO 3:4p
Skupina B 30.9.2017 LIB SLA 3:4p
Skupina A 29.9.2017 CHM PLM 1:5
Skupina D 29.9.2017 JIH KOM 8:3
Skupina C 29.9.2017 CEM ZNS 3:2p
Skupina C 29.9.2017 HKM PCE 4:3p
Skupina E 29.9.2017 VSE VIT 2:3sn
Skupina B 29.9.2017 SPA LIB 5:0
Skupina A 29.9.2017 KVA LIM 3:0
Skupina B 29.9.2017 SLA LET 2:1
Skupina D 29.9.2017 WAB SLZ 0:11
Skupina E 28.9.2017 ZLN TRI 3:7
Skupina A 23.9.2017 KLA KVA 3:2
Skupina A 23.9.2017 LIM CHM 4:6
Skupina C 23.9.2017 HBR CEM 1:10
Skupina E 23.9.2017 HAV VIT 5:3
Skupina C 23.9.2017 ZNS HKM 5:3
Skupina D 23.9.2017 KOM WAB 2:0
Skupina E 23.9.2017 VSE ZLN 1:7
Skupina D 23.9.2017 JIH OLO 3:0
Skupina B 23.9.2017 LET SPA 3:6
Skupina B 23.9.2017 MBL SLA 4:3
Skupina A 22.9.2017 LIM PLM 1:8
Skupina B 22.9.2017 MBL SPA 2:4
Skupina A 22.9.2017 KLA CHM 0:6
Skupina E 22.9.2017 VSE TRI 6:5
Skupina B 22.9.2017 LET LIB 4:5
Skupina E 22.9.2017 HAV ZLN 2:1sn
Skupina C 22.9.2017 HBR HKM 2:5
Skupina D 22.9.2017 WAB KOM 1:4
Skupina C 22.9.2017 ZNS PCE 6:4
Skupina D 21.9.2017 OLO JIH 3:2
Skupina D 16.9.2017 SLZ KOM 5:0
Skupina A 16.9.2017 CHM KVA 1:3
Skupina B 16.9.2017 SPA SLA 4:5p
Skupina C 16.9.2017 PCE HBR 9:3
Skupina E 16.9.2017 TRI HAV 2:1p
Skupina D 16.9.2017 OLO WAB 3:1
Skupina C 16.9.2017 HKM CEM 3:4p
Skupina A 16.9.2017 PLM KLA 5:3
Skupina B 16.9.2017 LIB MBL 3:5
Skupina E 16.9.2017 ZLN VIT 4:3p
Skupina B 15.9.2017 MBL LET 1:2sn
Skupina A 15.9.2017 KLA LIM 5:4p
Skupina D 15.9.2017 SLZ KOM 7:1
Skupina E 15.9.2017 VIT TRI 8:1
Skupina A 15.9.2017 KVA PLM 2:0
Skupina E 15.9.2017 HAV VSE 3:2
Skupina C 15.9.2017 PCE CEM 3:1
Skupina C 15.9.2017 HBR ZNS 2:4
Skupina B 15.9.2017 SLA LIB 5:4sn
Skupina D 14.9.2017 OLO WAB 3:0
Skupina D 9.9.2017 SLZ OLO 6:1
Skupina E 9.9.2017 VSE VIT 1:10
Skupina E 9.9.2017 TRI ZLN 3:4
Skupina A 9.9.2017 LIM KVA 0:2
Skupina C 9.9.2017 PCE HKM 1:2p
Skupina C 9.9.2017 ZNS CEM 1:7
Skupina D 9.9.2017 JIH WAB 6:0
Skupina A 9.9.2017 PLM CHM 10:1
Skupina B 9.9.2017 LIB SPA 7:2
Skupina B 9.9.2017 LET SLA 1:3
Skupina A 8.9.2017 KVA KLA 6:1
Skupina B 8.9.2017 SLA MBL 3:4p
Skupina B 8.9.2017 SPA LET 7:1
Skupina C 8.9.2017 HKM ZNS 8:2
Skupina C 8.9.2017 CEM HBR 9:2
Skupina D 8.9.2017 JIH WAB 11:2
Skupina D 8.9.2017 SLZ OLO 7:1
Skupina E 8.9.2017 ZLN VSE 7:1
Skupina E 8.9.2017 VIT HAV 1:2p
Skupina A 7.9.2017 CHM LIM 4:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:03x
2:11x
2:1pp1x
2:1sn2x
3:04x
3:13x
3:25x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:03x
4:12x
4:27x
4:33x
4:3pp2x
5:02x
5:11x
5:21x
5:37x
5:41x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:02x
6:14x
6:41x
6:52x
7:14x
7:21x
7:31x
7:41x
7:51x
8:02x
8:11x
8:21x
8:31x
9:01x
9:21x
9:31x
10:11x
11:21x
3:31x
0:22x
0:31x
0:41x
0:61x
0:71x
0:111x
1:21x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:34x
1:43x
1:51x
1:72x
1:82x
1:102x
2:32x
2:3pp2x
2:3sn3x
2:45x
2:52x
2:91x
3:43x
3:4pp5x
3:52x
3:61x
3:71x
4:51x
4:5pp1x
4:61x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.