Extraliga dorostu, 22. kolo, so 22.11.2008
Hr.Králové
5:6
2:3, 0:2, 3:1
Branky a nahrávky: 8. Čáp (Jakub Novák, Lukáš Novák), 12. Pánek (Jakub Novák, Čáp), 52. Valášek (Pánek), 55. Jakub Novák (Lukáš Novák), 57. Půlpán (Čáp) - 7. Frk (Kubáč), 9. Frk (Urbančok), 18. Frk (Kubáč, Táborský), 22. Winkler (Liška, Troška), 28. Frk (Winkler), 50. Svoboda (Táborský). Rozhodčí: Kareš - Čížek, Prchal. Diváci: 74. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:6, 5:6.
Hr.Králové: Pavelka (Ďuriš) - Bodnár, Pilař, Kováč, Čáp,Pánek, Kopsa, Červený, Poláček - Jakub Novák, Ropický, Vlček, Gabriel, Lukáš Novák, Půlpán, Valášek, Havelka, Barbrora, Filip, Pechánek
Karlovy Vary: Honzík (Rauscher) - Hluchý, Lintemer, Urbančok, Valeš, Liška, Gombár, Troška - Táborský, Winkler, Sýkora, Svoboda, Zadražil, Brodský, Kubáč, Tomeček, Frk, Záhora