Extraliga staršího dorostu, 11. kolo, st 12.10.2011
Sparta
1:5
1:3, 0:2, 0:0
Branky a nahrávky: 10. Csamango (Zadražil) - 7. Brém (Pokorný, Košťálek), 18. Matějček (Procházka, Simon), 19. Pokorný (Březina, Preševa), 37. Preševa (Březina), 39. Procházka (Matějček, Košťálek). Rozhodčí: Valenta - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. Diváci: 30. Střely na branku: 24:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.
Karlovy Vary: Fečo (39. Kutnar) - Červenka, Kodl, Priškin, Vaněk, Veverka, Šafář - Bečka, Csamango, Gorčík, Harkabus, Hroch, Jirušek, Molnár, Tomeček, Vrána, Zadražil
Sparta: Neužil - Březina, Keller, Kliment, Košťálek, Slavíček, Vacek, Široký - Bartoš, Brém, Hemr, Krudenc, Matějček, Pokorný, Preševa, Procházka, Pulkrab, Simon