Extraliga juniorů, 24. kolo, so 16.11.2002
Plzeň
4:4
12. Kracík, 32. Bílek (Pulpán, Heřman), 51. Špindler (Kracík), 58. Kracík (Špindler) - 19. Bušta (Pech, Vrba), 42. Pech (Kocek, Soukup), 46. Pech (Tvrdek, Soukup), 57. Tvrdek (Pech, Kocek). Vyloučení: 5:3, navíc Pulpán (PLZ) 10 min OT. Využití: 1:1 Střely na branku: 37:38.
Plzeň: Freylach - Křten, Keltyčka, Pejša, Beneš, Pulpán, Toth - Měsíček, Kašpar, Spal, Hauer, Vobořil, Bílek, Heřman, Špindler, Kracík
Karlovy Vary: Frič - Kocek, Kudrna, Švarba, Orlich, Štourač, hlubuček, Cmunt, Hamerle - Mudra, Pech, Vrba - Rozsypal, Soukup, Tvrdek - Nový, Dolana, Michal Polák - Bušta, Tomaška, Chyba