Extraliga dorostu, 28. kolo, čt 28.11.2002
Chomutov
7:4
6. Kuběna (Jan Bauer, Stehlík), 11. Bašiaga (Gellner, Štryncl), 23. Sedláček (Jakub Bauer), 27. Sedláček (Jakub Bauer), 34. Sedláček (Kuběna, Štryncl), 44. Gellner (Štryncl), 45. Gellner (Charousek, Jakub Bauer) - 8. Mezera (Hauner), 20. Krpenský (Kuzmin, Lilloveer), 28. Kuzmin (Lilloveer), 37. Krpenský (Kuzmin). Vyloučení: 5:5, navíc Jakubal (KVA) a Kuncl (CHM) oba 10 min OT. Využití: 1:0. Střely na branku: 37:46. Rozhodčí: Zubzanda - Starý, Lanzendofer.
Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek - Jakub Bauer, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga, Moro, Račanský, Petružálek, Kalousek, Jan Bauer, Stehlík
Chomutov: Pačmag - Chotaš, Valjent, Voroš, Kuncl, Vaněk, Hauner, Sorokin, Skopal, Rindoš, Dudek, Krpenský, Kuzmin, Mitka, Lilloveer, Mezera