Extraliga dorostu, 34. kolo, so 14.12.2002
Plzeň
4:2
27. Gellner (Prštický, Karpíšek), 39. Prštický (Gellner, Kloz), 40. Prštický (Gellner, Charousek), 52. Jan Bauer (Charousek, Jakub Bauer). Vyloučení: 2:14, navíc Kloz (KVA) 5 + do konce utkání, Mitáček (PLZ) 10 min OT, Kořínek (PLZ) 5 + do konce. Využití: 4:0. Střely na branku: 37:18. Rozhodčí: Svátek - Starý, Merc.
Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek, Kupka - Kostourek, Jakub Bauer, Sedláček, Prštický, Kuběna, Gellner, Bašiaga, Moro, Račanský, Petružálek, Kalousek, Jan Bauer, Stehlík
Plzeň: Mitáček - Slaba, Kreuzman, Vodička, Kepl, Krňoul, Mottl, Kořínek - Kepl, Suchý, hajšman, Setikovský, Hobl, Němec, Heřman, Furbacher, Kampf, Mareš, Šlauf, Kocman