Extraliga dorostu, 22. kolo, so 2.11.2002
Kladno
2:5
Branky: 11. Jakub Bauer (Prštický, Gellner), 26. Bašiaga (Sedláček, Margeta) - 36. Smoleňák (Fiala), 40. Flolík (Růžička), 43. Smoleňák (Kazatel), 46. Eberle (Kazatel, Hudíček), 54. Smoleňák. Vyloučení: 9:9, navíc Margeta (KVA) 10 min. OT. bez využití. Střely na branku: 31:45.
Karlovy Vary: Jakubal - Kloz, Karpíšek, Charousek, Štryncl, Loučka, Mašek - Kostourek, Bauer, Margeta - Sedláček, Prštický, Kuběna - Gellner, Bašiaga, Moro - Račanský, Petružálek, Kalousek
Kladno: Růžička - Lesák, Stefanov, Šebestyán, Tankos, Vondráček - Gasparik, Kočan, Lubina, Ludvík, Musil, Nakládal, Filip Procházka, Potůček, Rákos

Do poloviny utkání si Energie vytvořila slibný dvoubrankový náskok. Další příležitosti bohužel zůstaly nevyužity, čehož hosté z Kladna ještě do druhé přestávky stačili bezezbytku využít potrestáním hrubých individuálních chyb. Třetí třetina už byla zcela v režii soupeře. Hned v úvodu poslední části hry dokázali vedení strhnout na svou stranu a v pohodě si tak dokráčet pro výhru. Chlapci se naštěstí včas probrali. V první třetině ještě snížili a v dvou následujících pak dokázali výsledek přetavit v plný bodový zisk.