Extraliga juniorů, 18., so 25.10.2003
České Budějovice
5:3
2:1, 2:2, 1:0
Branky: 19. Bušta (Nový, Tomaška), 20. Jakub Bauer (Tašner, Vrba), 21. Chyba (Mudra, Kocek), 22. Chyba (Hlubuček), 60. Bušta (Hamerle, Chyba) - 4. Šulčík (Bendík), 23. Kuchejda (Hanzal), 40. Novotný (Mrkvička). Rozhodčí: Rejthar – Zvěřina, Šmíd. Vyloučení: 5:7, navíc Macháček (CB) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 160.

Hosté se ujali vedení na začátku zápasu a až do devatenácté minuty drželi Energii v patřičné vzdálenosti od své branky. Pak ale během jedné minuty inkasovali dvě branky a jejich obranný systém se na čas zcela zhroutil. Jihočechům nepomohla ani přestávka, protože již v polovině 22. minuty prohrávali 1:4. Karlovarští mohli přidat pátý gól do poloodkryté branky, tu ale minuli. Z protiútoku hosté snížili, ožili a když v poslední minutě prostřední části snížili až na rozdíl jediné branky, slibovala třetí třetina velké drama. Domácí hráči svým velkým nasazením a bojovností nedovolili soupeři skórovat a střelou do prázdné branky čtyři vteřiny před koncem zpečetili důležité vítězství.