Extraliga dorostu, 20., so 1.11.2003, Zimní stadion Karlovy Vary
Ostrava
3:5
0:2, 2:2, 1:1
Branky: 23. Pfistr (Račanský), 39. Sláma (Dudek), 52. Kuběna (Hartman, Štryncl) - 7. Roman (Svačina, Dušek), 19. Dušek (Roman, Svačina), 22. Svačina (Dušek), 40. Sztefek (Fojtík), 58. Fojtík. Rozhodčí: . Vyloučení: 3:8. Využití: 1:1. Diváci: 100.

Hra Ostravy je založena na brejcích a kombinaci prvního útoku. Toto trenéři marně svým svěřencům před utkáním několikrát připomínali. Jak se totiž později ukázalo, samostatné úniky utkání skutečně rozhodly. Energetici zahájili zápas mohutným náporem, měli řadu šancí, které buď sami spálili, nebo se při nich vyznamenal ostravský gólman Picek. Pak Sareza využila hned svoji první přesilovku a to už hru Karlových Varů poněkud poznamenalo. Jejich nápor poněkud zeslábl, několikrát i se štěstím odolaly smrtícím únikům dvojice Svačina, Dušek. Před koncem třetiny se tato dvojice přeci jen prosadila. Ve druhé části se domácí hráči pokusili o zvrat, ale stále měli obrovské výpadky v obraně. Svačina už ve druhé minutě, navíc při vlastním oslabení, prostřelil Závorku. Zanedlouho varský gólman úspěšně čelil trestnému střílení. Když Sláma před koncem třetiny snížil na rozdíl jediného gólu, ožily i naděje Energie. Za pouhou minutu však Sareza opět kontrovala. I ve třetím dějství Západočeši neustále dobývali ostravskou branku a opět snížili na rozdíl jediného gólu. Moravané se zoufale bránili, často i za cenu faulů, ale vyrovnávací gól do jejich brány nepadl. V 58. minutě ukončila utrpení ostravská mladá naděje Fojtík.