Extraliga dorostu, 22., so 15.11.2003
Přerov
3:2
0:0, 2:0, 1:2
Branky Energie: Kuběna, Hartman (as. Sláma, Kalousek). Rozhodčí: Hradil - Sigmund, Novotný. Vyloučení: 4:3. Bez využití.

V Přerově chtěli karlovarští dorostenci napravit svůj předchozí výkon a do soupeře se hned od začátku zápasu doslova zakousli. Optická převaha jim ovšem nebyla nic platná, neustále se totiž trefovali do nejrůznějších částí výstroje domácího gólmana Lukáše Šrámka. Když domácí zjistili, že ofenzíva Energie bude i nadále bezzubá, trochu se osmělili a v polovině zápasu několikrát vystřelili. Do kabin pak odcházeli s dvoubrankovým náskokem. S tím se ovšem Energie nehodlala smířit. Trenéři znovu zamíchali se sestavou a hned ve třetí minutě poslední části prostřelil Šrámka Pavel Kuběna. Dvoubrankový náskok vrátil domácím Hampl, ale jinak domácí museli odolávat neustálému náporu Energie. Dvě minuty před sirénou se konečně ujala dorážka Hartmana a trenéři Bednář a Bláha se ještě pokusili o hru bez brankáře. Nervozita ovšem přece jen příliš svazovala hráčům Energie ruce, a tak se domácí mohli radovat ze zisku dvou bodů.