Liga starších žáků 7. tříd, 3. kolo, so 23.9.2017
Sokolov
1:2
1:0, 0:2, 0:0
Branky a nahrávky: 7. Eismann (Holejšovský) - 30. Oberle (Vimr), 40. Vimr (Schöberl). Rozhodčí: Baxa, Mráz. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 86. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Sokolov: Roller - Paek, Mlejnek, Halberštát "A", Albrech, Beran, Jurčová, Rybár, Ondrejka "A", Horváth "C", R. Sobotka, Špiler, Dopita, Eismann, Holejšovský, Ott, A. Sobotka.
Karlovy Vary: Hájek - Anton "A", Doubek, Zeman, Zich "C", Kolář, Král, Oberle, Schöberl, Smýkal, Slavík, Stehlík, Vimr, Voroshchuk.

Od úvodní třetiny se hrálo ve velmi vysokém tempu, které fyzicky vyspělejší domácí hráči navíc umocnili tvrdou hrou. Šance se střídaly na obou stranách, ale brankáři nepřipouštěli žádnou gólovou přestřelku. Po dvou třetinách tak na tabuli svítilo skóre 1:2 z pohledu hostující Energie. V poslední třetině se u obou týmů začala pomalu projevovat únava, nicméně více sil si ušetřili hráči Baníku, kteří hosty často dokázali uzamknout v obranném pásmu, nicméně brankář Hájek byl velmi jistý. Nakonec i díky extrémní bojovnosti často na hranici sil si hráči Energie nejtěsnější vedení doslova umlátili a mohli se tak radovat z velmi cenné výhry nad kvalitním soupeřem.