Příprava mladšího dorostu, turnaj, so 19.8.2017, SD Arena, Chomutov
Kölner
4:6
2:2, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky: 2. Ven (Freis, Kecojevic), 8. Petersen, 24. Minaychev, 36. Ven – 12. Matoušek (Vondráček), 13. Korčmaroš (Remeš), 18. Rymon (Remeš), 30. Remeš (Matoušek), 32. Mareček (Kala), 44. Korčmaroš..
Kölner: Lenemann (Stark, Jona) – Münzenberger, Korus, Schmidt, Mianychev, Freis, Frich, Bürfent – Petersen, Borzecki, Van der Ven, Drothen M., Drothen R., Van Calster, Büsing, Feist, Kecojevič, Stumpe, Nieleck
Karlovy Vary: Charvát (25.Bajgar) – Benda, Hohl, Houdek, Kosina, Krutina, Pohanka, Prošek, Ševčík, Vogel – Bílek, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Mareček, Marz, Matoušek, Remeš, Rymon, Sapoušek, B. Vondráček, R. Vondráček..

Proti německému Kolínu nad Rýnem totiž karlovarští mladíci již v 8. minutě ztráceli dvě branky. Rychle nabyté manko ale během šesti minut na přelomu první a druhé třetiny dokázali smazat a dokonce uzmout vedení 3:2. To sice soupeř dokázal dorovnat, jenže závěrečná pasáž utkání patřila našim hráčům, kteří přidali další tři branky a zvítězili 6:4.