Dorost: z Liberce bez bodu

Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
L i b e r e c - Do Liberce se nyní pro body nejezdí, ale karlovarští dorostenci to chtěli zkusit. Nastoupili do utkání s otevřeným hledím, dobře bruslili a domácím toho mnoho nedovolili. I proto skončila první třetina bez branek a ve druhé se ve 25. minutě chlapci Energie dokonce ujali vedení zásluhou Tomáše Mistorela. Na trestné lavici v té chvíli seděl domácí Zákoutský, který se zřejmě zdravě naštval, že jeho tým kvůli němu prohrává, a tak zhruba pět minut po svém návratu na led se štěstím vyrovnal.
Po dvou třetinách tedy trval nerozhodný stav a i na začátku třetí se Energie znovu zakousla do svého soupeře. Domácí přežili i tři oslabení a ve chvíli, kdy hosté poněkud propadli malomyslnosti z neproměňování šancí, převzali otěže utkání do svých rukou. V 51. se pak v početní výhodě ujali vedení a za dalších pět minut, přes veškerou snahu Energie o vyrovnání, pečetil výsledek Lukáš Mizerík.
Extraliga dorostu, 18. kolo, so 29.10.2005, Svijanská aréna
Liberec
3:1
0:0, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 29. Zákoutský, 50. Lemfeld (Niko, Posmyk), 55. Mizerík (Liška) - 24. Mistorel (M. Rohan) Vyloučení: 10:8 Využití: 1:1 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 30:33 Počet diváků: 128 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1
Liberec: Petrásek - Chládek, Černý, Hataš, Niko, Posmyk, Přibyl, Seidl, Zákoutský - Drnec, Falta, Fiedler, Klíma, Krastenics, Lemfeld, Liška, Mizerík, Stehno, Vašek, Vařecha
Karlovy Vary: Zrza - Čižniar, Rohan M., Novák, Přindiš, Ryžuk, Tollinger, Tomeček - Chaljavin, Chocholáč, Kellner, Majer, Mareček, Mistorel, Osladil, Polák, Rohan T., Topinka, Záhora