Dorostenci prohráli s Letňany až v nájezdech

St. Dorost: HC Letci Letňany – HC Energie KV 2:1sn
Mladíci Energie nedokázali vstřelit více než jednu branku na hřišti Letňan, a tak se po nerozhodném stavu v základní části přehouplo utkání do prodloužení. V tom branku téměř padesátka diváků neviděla, takže na řadě byly nájezdy. Za energetiky se trefil Beránek, ale domácí Šťovíček dvěma úspěšnými nájezdy strhnul stav na stranu svého týmu, který si tak z utkání odnesl bonusový bod za výhru v nájezdech. Jediný zápis Energie na střelecké listině tak má, svou trefou ze 30. minuty, na svědomí Tomáš Rubeš.
Extraliga staršího dorostu, 4. kolo, st 19.9.2012
Letňany
2:1sn
0:0, 1:1, 0:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 22. Nestrašil (Janda, Kroh), rozhodující nájezd Šťovíček - 30. Rubeš(Beránek). Rozhodčí: Coubal - Tasch, Špringl. Vyloučení: 10:6. Bez využití. Diváci: 48. Střely na branku: 30:42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Letňany: Jandera - Honetschläger, Hes (C), Poljanyčka, Minář, Vyšín, Kroh, Nebeský, Janda, Štosek, Ječný, Rulf, Nestrašil, Vacek, Zeliska, Kučera, Šťovíček, Havel, Neuman.
Karlovy Vary: Frček - Klíma, Hubáček, Beránek, Molnár, Dimitrov, Vaněk, Rubeš, Janás, Bláha, Petrov, Priškin, Michálek, Osmík, Janata, Rulík, Kodl, Veverka (C).