Fečo vychytal druhou nulu v řadě

St. dorost: HC Energie - HC Slavia Praha 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Po sérii čtyř porážek si tento týden starší dorostenci výrazně zvýšili sebevědomí. V sobotu v KV Areně napodobili čtvrteční výsledek s Litvínovem a porazili pražskou Slavii 2:0. Branky energetiků zaznamenali Daniel Hroch a Tomáš Harkabus, gólman David Fečo (na snímku) udržel čisté konto.
Extraliga staršího dorostu, 23. kolo, so 26.11.2011
Slavia
2:0
1:0, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 11. Hroch (Harkabus, Tomeček), 58. Harkabus. Rozhodčí: Svoboda - Suchánek, Brejcha. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváci: 75. Střely na branku: 26:23. Průběh utkání: 2:0.
Karlovy Vary: Fečo - Michálek, Priškin, Sturma, Vaněk, Veverka, Šafář - Bečka, Csamango, Gorčík, Harkabus, Hroch, Jirušek, Molnár, Petrov, Tomeček, Zikmund
Slavia: Slovák - Bureš, Drahorád, Löbl, Mašín, Novák, Pavlas, Sakajev - Brzák, Červený, Fortelka, Freisler, Hlinka, Navrátil, Patzelt, Veselý, Zajíc