Junioři podlehli Tygrům v prodloužení

Junioři: Bílí Tygři Liberec - HC Energie 5:4 pr. (0:0, 3:1, 1:3 - 1:0)
Utkání plné branek odehráli junioři na ledě Bílých Tygrů. Skóre otevřeli energetici, ale Tygři zrežírovali obrat a vytvořili si pohodlný náskok. V závěru zápasu sehráli Karlovarští stíhací jízdu a během posledních dvou minut stáhli třígolové manko a nakonec zvládli i vyrovnat, když Michal Vachovec (na snímku) zajistil energetikům na poslední chvíli alespoň bod. Tygři totiž minutu před nájezdy vstřelili rozhodující gól.
Noen Extraliga Juniorů, II.10, so 5.3.2011, Tipsport Aréna
Liberec
5:4p
0:0, 3:1, 1:3 - 1:0
Branky a nahrávky: 23. Maďar (Mulač), 26. Psota (Šimek), 35. Skalický (Dám), 53. Mulač (Maďar), 65. Mulač (Maďar) - 21. Hudák (Tomeček J., Funk), 58. Hudák (Vaněk), 59. Tomeček V., 60. Vachovec (Klíma L.). Rozhodčí: . Vyloučení: 6:8. navíc Niko, Bulíř (oba LIB) DKU. Využití: 3:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4 - 5:4.
Liberec: Blažek (Jelínek) - Niko, Šimek, Lacek, Dám, Říha, Plutnar, Šefl, Sobotka - Psota, Kouba, Bulíř, Kedršt, Urban, Skalický, Mulač, Miškovský, Jonák, Morong, Bittner, Maďar.
Karlovy Vary: Endal (Habal) - Urbančok, Valeš, Šik, Schusser, Tomeček J., Funk - Tomeček V., Hudák, Kverka, Koblasa, Kentoš, Vaněk, Klíma, Vachovec, Švec, Zadražil.