Junioři zdolali Tygry na nájezdy

Junioři: HC Energie - Bílí Tygři Liberec 4:3 sn. (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Vyrovnané utkání s Libercem hledalo svého vítěze dlouho. Energetici se ujali vedení jako první, ale ještě v první třetině o něj přišli. Pak zrežírovali obrat a Vojtěch Šik zajistil vedení, Liberec ovšem vyrovnal. Třetí dějství ani prodloužení vítěze neurčilo, rozhodovaly tak samostatné nájezdy. V nich se jako jediný trefil Tomáš Harkabus a rozhodl o výhře Karlových Varů.
NOEN extraliga juniorů 2011/12, 4. kolo, ne 18.9.2011
Liberec
4:3sn
1:2, 2:1, 0:0
Branky a nahrávky: 2. Harkabus (Winkler), 25. Vrána L., 31. Šich (Tomeček V., Korytko), 65. Harkabus - 8. Jánošík (Morong), 20. Kedršt (Jánošík, Mikyska), 34. Jánošík (Kedršt). Rozhodčí: Zubzanda - Fiala, Sentenský. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.
Karlovy Vary: Habal - Urbančok, Valeš, Novák, Šik, Troška, Schusser, Gombár - Tomeček, Vrána, Svoboda, Koblasa, Bečka, Winkler, Korytko, Harkabus, Baar, Švec, Kverka, Půlpán
Liberec: Alexa - Bednár, Pícha, Procházka, Hloušek, Čechura, Dám, Šimek, Lyzák - Mikyska, Jánošík, Kedršt, Psota, Dlouhý, Maďar, Morong, Krucký, Pravda, Urban, Frk,