Junioři zvládli zápas o šest bodů

MHL: Dinamo-Šinnik - HC Energie 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Energetici slaví páté vítězství v MHL v řadě. Díky brankám Jaromíra Kverky a Tomáše Kvapila (na snímku) vyhráli první zápas v běloruském Bobrujsku, a upevnili si tak pozici v postupové části tabulky.
MHL, 31. kolo, ne 18.11.2012
Dinamo-Šinnik
1:2
0:0, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 46. Zozon (Gorbunov, Znacharenko) - 40. Kverka (Tomeček), 42. Kvapil (Jurák). Rozhodčí: Nosov - Davidovič, Mackevič. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. Diváci: 1700. Střely na branku: 28:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Dinamo-Šinnik: Kovaljov - Novikov, Andrejčikov, Něvzorov, Voles, Zozon, Znacharenko, Jermačkov, Rak - Levko, Parfejevec, Agejenko - Makrickij, Misnikov, Drindrožik - Gorbunov, Levša, Šantyka - Samochin, Kolenčukov, Ambrožejčik
Karlovy Vary: Habal - Klimíček, Šik, Kvapil, Dvořák, Chalupa, Troška, Gombár - Flek, Kverka, Tomeček - Koblasa, Novák, Jurák - Harkabus, Kohout, Zadražil - Piskoř, Sýkora, Gorčík - Vrána