Juniorka padla v Čechově až v nájezdech

MHL: Ruští Rytíři Čechov – HC Energie Karlovy Vary 5:4sn (2:3, 1:1, 1:0 – 0:0)
Mladí energetici začali zápas v rámci 51. kola MHL na ledě Čechova dobře. V rozmezí devadesáti sekund se prosadili Tomeček s Troškou. O vedení ale hosté ještě stihli do konce třetiny přijít, aby mohl dvě sekundy před koncem první dvacetiminutovky znovu poslat hosty do vedení Harkabus. Rytířům se podařilo rychle srovnat, Schusser ale v 34. minutě znovu vrátil pohodu na střídačku Energie. Ve třetí periodě se ale pět minut do konce základní části z trestného střílení snížil Grudakov. Utkání pak dospělo až k samostatným nájezdům, ve kterých vítězným gólem dokonal svůj hattrick domácí útočník Artem Valerka. Energetici si tak odnášejí do zítřejší odvety jeden bod.
MHL, 51. kolo, pá 1.2.2013
Čechov
5:4sn
2:3, 1:1, 1:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 14. Valerka (Kljauzov), 16. Kolyčev (Bogomolov), 24. Valerka (Osipov), 56. Grudakov (pen.), rozhodující nájezd Valerka - 11. Tomeček, 12. Troška (Jurák), 20. Harkabus (Tomeček), 34. Schusser (Tomeček, Novák). Rozhodčí: Alexander - Uvarov, Judakov. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:3. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.
Čechov: Ivančik - Glotov, Perminov, Pugačjov, Chochlov, Geraščenko, Sabinin, Bogomolov, Vereščagin - Ivanov, Valerka, Kolyčev, Makarenko, Kudreman, Grudakov, Kljauzov, Osipov.
Karlovy Vary: Habal - Chalupa, Klimíček, Šik, Kvapil, Schusser, Troška - Tomeček, Flek, Kverka, Harkabus, Jurák, Vrána, Csamango, Švec, Piskoř, Gorčík, Beránek, Zadražil.