Vlčí smečka vyhrála posedmé v řadě

MHL: Dinamo-Šinnik - HC Energie 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Mladí energetici opět potvrdili výbornou formu, a trip po Bělorusku zahájili vítězstvím nad Bobrujskem. Svěřenci terenéra Marišky se dostali do dvoubrankového vedení, které však soupeř dokázal stáhnout. Karlovarští se tím ale nedali rozhodit, a o jejich výhře rozhodl brankou z trestného střílení Jakub Flek. Vlčí smečka tak natáhla vítěznou šňůru již na sedm utkání, prodloužit ji může už v pondělí, kdy se představí na ledě Minsku.
MHL, 31. kolo, ne 5.1.2014
Dinamo-Šinnik
2:4
0:0, 1:2, 1:2
Branky a nahrávky: 38. Voronov (Varivončik), 44. Ambrožejčik (Kolenčukov, Drindrožik) – 26. Bezúch (Dvořák), 33. Beránek (Csamangó), 49. Flek (TS), 60. Harkabus (Flek). Rozhodčí: Nosov – Davidovič, Jezerskij. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 2400. Střely na branku: 23:19. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.
Dinamo-Šinnik: Karnauchov – Kljavzo, Korvach, Znacharenko, Čerevač, Jermačkov, Kutnij, Bokun, Kudrjavcev – Kolenčukov, Drindrožik, Ambrožejčik – Spešilov, Voronov, Varivončik – Baturevič, Bujak, Mikulčik – Veremjov, Kačan, Valkov
Karlovy Vary: Honzík – Kvapil, Troška, Dvořák, Šafář, Šimek, Horváth, Bahounek – Flek, Vrána, Vachutka – Harkabus, Táborský, Kohout – Beránek, Csamangó, Gorčík – Bezúch, Hroch, Krliš

Tomáš Mariška (HC Energie): Už před zápasem jsme hráče upozorňovali na těžkého soupeře, což se také potvrdilo. Domácí využívají znalosti velkého kluziště a velké podpory fanoušků, kteří zde chodí fandit. Nám se podařilo přestát začátek utkání a následně se dostat do dvoubrankového vedeni. Bohužel jsme o něj vinou několika zbytečných vyloučení přišli, ale chtěl bych mužstvo pochválit za výborný bojovný a hlavně týmový výkon v poslední třetině, kde kluci ukázali svoji sílu a charakter. Hráči si za vítězstvím šli a odměnou jsou pro ně další důležité body. Věřím, že zítra na závěr utkání navážeme a zabojujeme o prodloužení naší vítězné série.