Extraliga mladšího dorostu, II. 12, čt 8.2.2018
Kladno
3:4sn
1:2, 1:1, 1:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 13. Sojka (Procházka, Bašta), 23. Bulva (Kraus, Ton), 60. Sojka (Ullrych) – 10. Bílek (Korčmaroš), 11. Kosina (Remeš, Korčmaroš), 34. Mareček (Rymon, Pohanka), rozh. náj. Krutina. Rozhodčí: Demuth – Karda, Kubíček. Vyloučení: 5:4, navíc Korčmaroš (KVA) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 37:34. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Kladno: Gabriška (59. Suk) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv.
Karlovy Vary: Bajgar – Pohanka, Benda, Krutina, Kosina, Houdek, Hohl – Remeš, Bílek, Bockstefel, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, Marz, Šmajda.

Jiří Kovka: Měli jsme výborný vstup do utkání a šli do vedení 2:0, bohužel se nám nepodařilo náskok udržet. Díky výborné druhé třetině jsme opět vedli o jednu branku. Ve třetí části jsme měli spoustu šancí odskočit na rozdíl více gólů, což se nestalo a inkasovali jsme těsně před koncem. V nájezdech jsme byli o něco šikovnější a strhli utkání na svojí stranu. Vítězství bereme, ale vzhledem k průběhu to mělo být za tři body.